Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 150A (2 sztuki)

4,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63649Kod producenta: 63649Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki taśmowe HSB o wymiarach 42x12 mm i prądowej wartości 150A są produktami używanymi do zabezpieczania obwodów elektrycznych w pojazdach samochodowych przed przeciążeniem. Te konkretne bezpieczniki zostały zaprojektowane, aby zapewnić ochronę przed nadmiernym obciążeniem na poziomie 150 amperów.

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 150A (2 sztuki) - parametry techniczne

  • Materiał wykonania: Bezpieczniki zostały wykonane ze stopu cynku. Ten materiał jest często stosowany w produkcji bezpieczników, ponieważ jest trwały i ma odpowiednie właściwości przewodzące.
  • Rozmiar: Bezpieczniki mają wymiary 42x12 mm. Oznacza to, że są stosunkowo kompaktowe i mogą być łatwo umieszczane w odpowiednich gniazdach lub obudowach.
  • Prąd znamionowy: Prąd znamionowy bezpieczników wynosi 150A. To oznacza, że bezpieczniki przewodzą prąd o wartości do 150 amperów, ale automatycznie wyłączają obwód w przypadku przekroczenia tej wartości, chroniąc tym samym przed przeciążeniem i potencjalnymi uszkodzeniami.
  • Opakowanie: W jednym opakowaniu znajdują się 2 sztuki bezpieczników taśmowych HSB 42x12 mm o prądzie znamionowym 150A. To ułatwia wymianę i zapewnia dostępność zapasowych bezpieczników w razie potrzeby.

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm o prądzie 150A są idealnym rozwiązaniem do zabezpieczania obwodów elektrycznych w samochodach, zapewniając niezawodną ochronę przed przeciążeniem przy użyciu stopu cynku i kompaktowego rozmiaru. Warto pamiętać, że przed wymianą bezpieczników należy wyłączyć zasilanie danego obwodu, aby uniknąć porażenia prądem elektrycznym.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych w sklepie dwr.com.pl!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem bezpieczników samochodowych dostępnym w sklepie dwr.com.pl. Nasza oferta obejmuje różne rodzaje bezpieczników, w tym bezpieczniki taśmowe, które cieszą się dużą popularnością. W szczególności polecamy nasze bezpieczniki taśmowe HSB o wymiarach 42x12 mm, które są dostępne w szerokim zakresie amperaży, w tym 30A, 40A, 50A, 60A, 80A, 100A, 110A, 150A i 175A. Dzięki nim możesz skutecznie zabezpieczyć obwody elektryczne w swoim samochodzie przed przeciążeniem. Sprawdź naszą ofertę już teraz i znajdź odpowiednie bezpieczniki do swoich potrzeb!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.