Bezpieczniki taśmowe 41x11 mm, 80A (2 sztuki)

4,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63656Kod producenta: 63656Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki taśmowe o rozmiarze 41x11 mm i prądzie znamionowym 80A to elementy elektryczne używane do ochrony obwodów elektrycznych w pojazdach samochodowych przed przeciążeniem. Ich głównym celem jest zapobieganie uszkodzeniom lub awariom układów elektrycznych w przypadku nadmiernego przeciążenia prądem.

Bezpieczniki taśmowe 41x11 mm, 80A (2 sztuki) - specyfikacja techniczna

  • Rozmiar: Bezpieczniki mają wymiary 41x11 mm, co oznacza, że są stosunkowo niewielkich rozmiarów i mogą być łatwo zamontowane w odpowiednich gniazdach w układzie elektrycznym samochodu.
  • Prąd znamionowy: Prąd znamionowy wynosi 80A, co oznacza, że bezpieczniki utrzymają prąd o wartości do 80 amperów bez wyłączania się w przypadku przeciążenia. To jest ważne, ponieważ różne obwody w samochodzie wymagają różnych poziomów zabezpieczeń, a 80A jest stosunkowo wysokim poziomem, co może wskazywać na to, że są przeznaczone do mocniejszych obwodów.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku. Stop ten jest często stosowany w produkcji bezpieczników ze względu na swoje właściwości elektryczne i odporność na korozję.
  • Opakowanie: W opakowaniu znajdują się 2 sztuki bezpieczników. To jest przydatne, ponieważ w przypadku awarii jednego bezpiecznika można go wymienić na drugi bez potrzeby długotrwałego przestoju lub konieczności poszukiwania nowego bezpiecznika.

Bezpieczniki taśmowe 41x11 mm o prądzie znamionowym 80A są ważnymi elementami układu elektrycznego samochodu, które pomagają w utrzymaniu bezpiecznego i niezawodnego działania różnych urządzeń elektrycznych w pojeździe. Ważne jest, aby stosować właściwe bezpieczniki z odpowiednimi parametrami prądowymi w różnych obwodach, aby zapewnić ochronę przed przeciążeniem i uniknąć potencjalnych uszkodzeń lub awarii.

Ochrona Twojego samochodu: Szeroki wybór bezpieczników samochodowych w sklepie dwr.com.pl!

W asortymencie sklepu dwr.com.pl posiadamy szeroki asortyment bezpieczników samochodowych. Polecamy m.in. nasze bezpieczniki taśmowe. Bezpieczniki taśmowe o wymiarach 41x11 mm dostępne są w różnych amperażach, w tym 30A, 40A, 50A, 60A, 80A i 100A. Dzięki nim zapewnisz niezawodną ochronę swojego pojazdu przed przeciążeniem elektrycznym. Sprawdź naszą ofertę już dziś i zadbaj o bezpieczeństwo swojego samochodu!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.