Bezpieczniki taśmowe 41x11 mm, 60A (2 sztuki)

4,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63654Kod producenta: 63654Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki taśmowe o rozmiarze 41x11 mm i prądzie znamionowym 60A są specjalnie zaprojektowanymi elementami do zabezpieczania obwodów elektrycznych w samochodach. Ich głównym celem jest ochrona przed przeciążeniem, co ma kluczowe znaczenie w zapewnieniu bezpieczeństwa i niezawodności układów elektrycznych w pojazdach.

Bezpieczniki taśmowe 41x11 mm, 60A (2 sztuki) - specyfikacja techniczna

  • Rozmiar: Bezpieczniki mają standardowy rozmiar 41x11 mm, co oznacza, że mogą być łatwo zamontowane w odpowiednich gniazdach w układzie elektrycznym pojazdu. Standardowe rozmiary ułatwiają również wymianę bezpieczników w razie potrzeby.
  • Prąd znamionowy: Prąd znamionowy wynosi 60A, co oznacza, że bezpieczniki utrzymają przepływ prądu o wartości do 60 amperów, zanim roztopią się lub odłączą obwód. Jest to kluczowe dla zapewnienia, że obwód nie zostanie przeciążony, co mogłoby prowadzić do przegrzania i uszkodzenia elementów elektrycznych.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku. Stop ten jest często wykorzystywany w produkcji bezpieczników ze względu na jego właściwości przewodzenia cieplnego oraz zdolność do utrzymania określonej wartości prądu zanim dojdzie do jego rozszczelnienia.
  • Opakowanie: Bezpieczniki dostępne są w opakowaniu zawierającym 2 sztuki. Jest to wygodne, ponieważ umożliwia to użytkownikowi zamianę bezpiecznika w razie potrzeby, zachowując jednocześnie zapasowy egzemplarz.

Bezpieczniki taśmowe o rozmiarze 41x11 mm i prądzie znamionowym 60A są istotnymi elementami w układzie elektrycznym samochodów, zapewniającymi ochronę przed przeciążeniem i zwiększającymi bezpieczeństwo podróżujących oraz niezawodność pojazdu. Ich wykonanie ze stopu cynku i standardowy rozmiar sprawiają, że są one łatwo dostępne i wymienialne w razie potrzeby.

Znajdź idealne bezpieczniki samochodowe w sklepie dwr.com.pl!

W asortymencie sklepu dwr.com.pl posiadamy szeroki wybór bezpieczników samochodowych, które pomogą zadbać o bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Jednym z naszych polecanych produktów są bezpieczniki taśmowe o wymiarach 41x11mm. Dostępne są w różnych wartościach prądowych, w tym: 30A, 40A, 50A, 60A, 80A i 100A. Wybierz odpowiednią wartość prądową, aby zapewnić optymalną ochronę dla swojego układu elektrycznego. Warto inwestować w bezpieczeństwo swojego pojazdu, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem bezpieczników samochodowych!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.