Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 110A (2 sztuki)

4,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63648Kod producenta: 63648Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki taśmowe HSB o wymiarach 42x12 mm i prądzie znamionowym 110A są specjalnie zaprojektowanymi komponentami, które mają na celu zabezpieczenie obwodów elektrycznych w pojazdach samochodowych przed przeciążeniem. Bezpieczniki są wyprodukowane z wysokiej jakości stopu cynku, co zapewnia nie tylko trwałość, ale także skuteczne działanie w ekstremalnych warunkach motoryzacyjnych.

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 110A (2 sztuki) - parametry techniczne

  • Rozmiar: Bezpieczniki mają wymiary 42x12 mm, co oznacza, że są odpowiednio dopasowane do standardowych uchwytów i gniazd montażowych w samochodach.
  • Prąd znamionowy: Prąd znamionowy wynosi 110A, co oznacza, że bezpiecznik ten utrzyma obwód w normalnych warunkach pracy, ale zadziała w przypadku przeciążenia, aby zabezpieczyć obwód przed uszkodzeniem lub ewentualnym pożarem.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku, który jest doskonałym materiałem do tego celu. Cynk jest odporny na korozję i ma dobre właściwości przewodzące, co pozwala na pewne i skuteczne działanie bezpiecznika.
  • Ilość w opakowaniu: W jednym opakowaniu znajdują się 2 sztuki bezpieczników. To pozwala na łatwą wymianę w razie potrzeby i zapewnia, że zawsze masz zapasowy bezpiecznik pod ręką, gdy zajdzie taka konieczność.

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 110A są ważnym elementem w systemie elektrycznym samochodu, który zapewnia ochronę przed przeciążeniem i pomaga zachować bezpieczeństwo i niezawodność pojazdu. Ich odpowiednie użycie może pomóc uniknąć uszkodzeń obwodów elektrycznych i potencjalnie niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Odkryj nasz szeroki asortyment bezpieczników samochodowych na dwr.com.pl!

W asortymencie sklepu dwr.com.pl znajdziesz bogaty wybór bezpieczników samochodowych, które pomogą Ci zabezpieczyć obwody elektryczne w Twoim pojeździe. Szczególnie polecamy nasze bezpieczniki taśmowe, w tym popularne modele HSB o wymiarach 42x12 mm. Dostępne są w różnych amperażach, w tym: 30A, 40A, 50A, 60A, 80A, 100A, 110A, 150A i 175A. Dzięki nim, możesz dokładnie dopasować bezpiecznik do Twoich potrzeb, zapewniając nie tylko bezpieczeństwo, ale także pewność działania obwodów elektrycznych w Twoim samochodzie. Sprawdź naszą ofertę już dziś na dwr.com.pl i zabezpiecz swój pojazd przed przeciążeniem!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.