Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 40A (2 sztuki)

3,99
Kup do 14.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63643Kod producenta: 63643Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 40A to elektryczne komponenty stosowane w samochodach do ochrony obwodów elektrycznych przed przeciążeniem.

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 40A (2 sztuki) - parametry techniczne

  • Zastosowanie: Bezpieczniki taśmowe są używane w samochodach jako elementy ochrony przed przeciążeniem w obwodach elektrycznych. Ich głównym celem jest zapobieganie uszkodzeniom i zapewnienie bezpieczeństwa elektrycznego w pojazdach.
  • Moc: Bezpieczniki mają moc ocenianą na 40 amperów (40A). Oznacza to, że są w stanie przewodzić prąd o maksymalnej wartości 40 amperów, po czym automatycznie się przepalają, chroniąc obwód przed przeciążeniem.
  • Rozmiar: Bezpieczniki mają wymiary 42x12 mm. Jest to ich fizyczny rozmiar, co jest istotne, gdy chcemy je zamontować w obwodzie elektrycznym.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku. Ten materiał jest wybierany ze względu na jego właściwości przewodzenia prądu elektrycznego oraz odporność na korozję.
  • Opakowanie: Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 40A dostarczane są w opakowaniu zawierającym 2 sztuki. To oznacza, że w jednym opakowaniu znajdziesz dwie jednostki bezpieczników, co jest przydatne w przypadku wymiany lub awarii obwodu.

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 40A to komponenty elektryczne wykorzystywane w samochodach do zabezpieczania obwodów przed przeciążeniem. Posiadają one moc ocenianą na 40 amperów, są wykonane z metalu cynkowego, mają standardowe wymiary 42x12 mm i dostarczane są w opakowaniach zawierających 2 sztuki.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych w sklepie dwr.com.pl

W asortymencie sklepu dwr.com.pl znajdziesz bogaty wybór bezpieczników samochodowych, idealnych do zabezpieczania obwodów elektrycznych w pojazdach. Nasza oferta obejmuje różnorodne rodzaje bezpieczników, a w szczególności polecamy nasze bezpieczniki taśmowe HSB. Te bezpieczniki o standardowych wymiarach 42x12mm są dostępne w różnych wartościach amperażu, w tym 30A, 40A, 50A, 60A, 80A, 100A, 110A, 150A i 175A. Dzięki temu możesz dostosować bezpiecznik do konkretnych potrzeb i wymagań Twojego pojazdu. Zapraszamy do zakupów i zapewnienia bezpieczeństwa swojego samochodu dzięki naszym wysokiej jakości bezpiecznikom.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.