Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 100A (2 sztuki)

4,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63647Kod producenta: 63647Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki taśmowe HSB o wymiarach 42x12 mm i prądzie znamionowym 100A to specjalnie zaprojektowane elementy służące do zabezpieczenia obwodów elektrycznych w samochodach przed przeciążeniem. Ich głównym celem jest ochrona przed nadmiernym prądem, który może prowadzić do uszkodzenia lub przegrzania układów elektrycznych w pojeździe.

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 100A (2 sztuki) - parametry techniczne

  • Materiał wykonania: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku, który jest materiałem charakteryzującym się dobrą przewodnością elektryczną i odpornością na korozję. Jest to istotne, ponieważ bezpieczniki muszą być w stanie efektywnie przewodzić prąd i zachowywać trwałość w warunkach samochodowych.
  • Rozmiar: Bezpieczniki mają wymiary 42x12 mm. Wymiary te są standaryzowane i dostosowane do standardowych gniazd i uchwytów stosowanych w samochodach, co ułatwia ich montaż i wymianę.
  • Prąd znamionowy: Bezpieczniki mają prąd znamionowy wynoszący 100A. Oznacza to, że są zaprojektowane tak, aby przerwać obwód i wyłączyć zasilanie w przypadku przekroczenia tej wartości prądu. Prąd znamionowy jest dobierany odpowiednio do obwodu, który ma być zabezpieczony.
  • Opakowanie: Bezpieczniki są sprzedawane w opakowaniach zawierających 2 sztuki. To ułatwia wymianę lub dodawanie nowych bezpieczników w przypadku awarii lub konieczności dostosowania obwodu do większego obciążenia.

Bezpieczniki taśmowe HSB 42x12 mm, 100A są niezbędnym elementem układu elektrycznego w samochodach, zapewniając ochronę przed przeciążeniem, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa pojazdu i jego pasażerów. Ich wykonanie ze stopu cynku zapewnia niezawodność i trwałość w trudnych warunkach samochodowych.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych w sklepie dwr.com.pl!

W asortymencie sklepu dwr.com.pl posiadamy szeroki asortyment bezpieczników samochodowych. Polecamy m.in. nasze bezpieczniki taśmowe, w tym bezpieczniki taśmowe HSB o wymiarach 42x12 mm, które są dostępne w różnych amperażach, w tym 30A, 40A, 50A, 60A, 80A, 100A, 110A, 150A i 175A. Dzięki temu każdy kierowca może znaleźć odpowiedni bezpiecznik do zabezpieczenia obwodów elektrycznych w swoim samochodzie. Zajrzyj do naszego sklepu i wybierz bezpieczniki, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.