Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 60A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 60A (2 sztuki)
5,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63614Kod producenta: 63614Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 60A (2 sztuki) to elektryczne elementy ochronne, zaprojektowane specjalnie do zastosowania w samochodach. Ich główną funkcją jest ochrona instalacji elektrycznych przed uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu. Oznaczenie "MINI FEMALE 14" wskazuje na rodzaj i rozmiar tego konkretnego bezpiecznika.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 60A (2 sztuki) - główne cechy produktu

  • Amperaż: Bezpieczniki posiadają amperaż wynoszący 60A, co oznacza, że są przystosowane do chronienia obwodów o większym natężeniu prądu niż standardowe bezpieczniki o mniejszej mocy.
  • Ochrona: Ich głównym zadaniem jest zapobieganie uszkodzeniom instalacji elektrycznych w samochodzie poprzez odcięcie prądu w przypadku przekroczenia dopuszczalnego natężenia. Działają jako element zabezpieczający przed przeciążeniem.
  • Materiał: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku, co zapewnia im trwałość i odporność na warunki panujące w środowisku samochodowym, takie jak wibracje czy zmienne temperatury.
  • Zastosowanie: Bezpieczniki samochodowe stosuje się w różnych obwodach pojazdu, w zależności od wymagań i obciążeń. Wybór bezpiecznika o odpowiednim amperażu jest kluczowy, aby zapewnić właściwą ochronę dla danej części instalacji elektrycznej.
  • Ilość: Produkt jest sprzedawany w opakowaniu zawierającym 2 sztuki bezpieczników, co pozwala na ich zastosowanie w dwóch różnych miejscach lub jako zapasowe elementy w przypadku konieczności wymiany.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 60A są istotnym elementem zapewniającym bezpieczeństwo i niezawodność instalacji elektrycznych w samochodach, co jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania pojazdu.

Różnorodność bezpieczników samochodowych JAPVAL MINI FEMALE 14 w sklepie dwr.com.pl!

W asortymencie sklepu dwr.com.pl posiadamy bogaty wybór bezpieczników samochodowych, w tym popularne modele bezpieczników JAPVAL. Nasze bezpieczniki JAPVAL MINI FEMALE 14 dostępne są w różnych wersjach amperażu, obejmując amperaże 20A, 30A, 40A, 50A, 60A, 70A oraz 80A. Dzięki nim, możesz bezpiecznie zabezpieczyć różne obwody w swoim samochodzie, gwarantując niezawodność i ochronę dla instalacji elektrycznych. Sprawdź nasz sklep, aby znaleźć odpowiedni bezpiecznik do swoich potrzeb!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.