Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 50A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 50A (2 sztuki)
6,00
Kup teraz - dostawa w środaZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63613Kod producenta: 63613Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 50A (2 sztuki) to elektryczne urządzenia o wyjątkowym znaczeniu w samochodach, które zostały zaprojektowane w celu ochrony instalacji elektrycznych przed uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu. Bezpieczniki mają konkretną specyfikację, która jest dostosowana do określonych zastosowań w pojazdach.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 50A (2 sztuki) - główne cechy produktu

  • Amperaż: Bezpieczniki JAPVAL MINI FEMALE 14 mają amperaż wynoszący 50A. Oznacza to, że są one przystosowane do pracy w obwodach, gdzie dopuszczalne jest natężenie prądu o wartości do 50 amperów.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki zostały wykonane ze stopu cynku. To materiał o właściwościach przewodzących prąd elektryczny, co pozwala na efektywne działanie w przypadku nadmiernego obciążenia elektrycznego.
  • Zastosowanie: Bezpieczniki samochodowe są niezwykle istotne w ochronie instalacji elektrycznych w samochodach. Chronią one przewody, układy elektryczne i urządzenia przed uszkodzeniem spowodowanym przeciążeniem prądowym, co może być szczególnie niebezpieczne w przypadku samochodów.
  • JAPVAL MINI FEMALE 14: Słowo "MINI" w nazewnictwie sugeruje, że bezpieczniki są niewielkich rozmiarów, co jest typowe dla bezpieczników samochodowych. Ich kompaktowa konstrukcja ułatwia montaż i wymianę w układach elektrycznych pojazdu.
  • Rodzaj: Bezpieczniki są typu żeńskiego (FEMALE), co oznacza, że posiadają gniazdo złącza do podłączenia.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI FEMALE 14, 50A są istotnymi elementami zapewniającymi bezpieczeństwo elektryczne w pojazdach, chroniąc je przed ewentualnymi uszkodzeniami spowodowanymi przeciążeniem prądowym. Ich 50A amperaż jest odpowiedni do konkretnych obwodów w samochodzie, a wykonanie ze stopu cynku zapewnia trwałość i efektywność działania. Produkt dostarcza niezbędnej ochrony dla układów elektrycznych w samochodzie, co jest kluczowe dla bezpiecznej eksploatacji pojazdu.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych JAPVAL w sklepie dwr.com.pl

Dwr.com.pl to Twoje niezawodne źródło bezpieczników samochodowych, w tym popularnych bezpieczników JAPVAL. W naszym asortymencie oferujemy różnorodne wersje bezpieczników JAPVAL MINI FEMALE 14, dostępne w amperażach 20A, 30A, 40A, 50A, 60A, 70A oraz 80A. Niezależnie od Twoich potrzeb związanych z ochroną instalacji elektrycznych w samochodzie, znajdziesz u nas odpowiedni bezpiecznik. Zapraszamy do zakupów i dbania o bezpieczeństwo swojego pojazdu!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.