Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI CLIP, 30A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI CLIP, 30A (2 sztuki)
6,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63621Kod producenta: 63621Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI CLIP, o amperażu 30A, to wysokiej jakości elementy elektryczne, które mają na celu ochronę instalacji elektrycznych w pojazdach przed uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu. Są one niezbędne w samochodach, ponieważ pomagają zapobiec przeciążeniom elektrycznym, które mogą prowadzić do awarii lub nawet pożaru.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI CLIP, 30A (2 sztuki) - cechy produktu

  • Amperaż 30A: Bezpieczniki JAPVAL MINI CLIP mają amperaż wynoszący 30A, co oznacza, że są one zaprojektowane do pracy w obwodach o średniej mocy. Oznacza to, że mogą chronić instalacje elektryczne przed nadmiernym prądem o wartości do 30 amperów.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku, co sprawia, że są trwałe i odporne na korozję. Ten materiał jest powszechnie stosowany w produkcji bezpieczników ze względu na jego właściwości przewodzące i izolacyjne.
  • JAPVAL MINI CLIP: Nazwa "MINI CLIP" sugeruje, że bezpieczniki mają kompaktowy rozmiar, co jest często ważne w przypadku ograniczonej przestrzeni w samochodowej skrzynce bezpiecznikowej. Dzięki temu łatwiej jest je zamontować i wymieniać w razie potrzeby.
  • Wszechstronność zastosowania: Bezpieczniki samochodowe są stosowane w różnych obwodach pojazdowych, takich jak obwód oświetlenia, systemy sterowania, wentylacja czy systemy audio. Oznacza to, że można je zastosować w wielu różnych miejscach w samochodzie.

Bezpieczniki JAPVAL MINI CLIP 30A są niezastąpione w zapewnianiu bezpieczeństwa instalacji elektrycznych w samochodzie, chroniąc je przed uszkodzeniami spowodowanymi przeciążeniem prądu. Dzięki solidnemu wykonaniu i odpowiedniemu amperażowi stanowią ważny element utrzymania niezawodności elektrycznej części pojazdu.

Nowość w ofercie! Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI CLIP dostępne w sklepie dwr.com.pl

Szukasz niezawodnych bezpieczników samochodowych? Oferujemy szeroki asortyment, w tym popularne bezpieczniki JAPVAL. Teraz dostępne są również wersje JAPVAL MINI CLIP o amperażu 25A i 30A. Zapewnij bezpieczeństwo swojej instalacji elektrycznej w samochodzie – sprawdź naszą ofertę już dziś!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.