Bezpieczniki samochodowe JAPVAL CLIP, 75A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL CLIP, 75A (2 sztuki)
6,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63619Kod producenta: 63619Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL CLIP, o amperażu 75A (2 sztuki), to niezawodne elementy elektryczne przeznaczone do zabezpieczania instalacji elektrycznych w samochodach przed ewentualnym uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL CLIP, 75A (2 sztuki) - cechy produktu 

  • Zastosowanie: Bezpieczniki samochodowe JAPVAL CLIP zostały zaprojektowane do stosowania w samochodach, gdzie ich głównym zadaniem jest ochrona różnych obwodów elektrycznych przed przeciążeniem prądowym.
  • Amperaż: Bezpieczniki posiadają amperaż wynoszący 75A. To oznacza, że w przypadku przekroczenia tej wartości prądu, bezpiecznik automatycznie się wyłączy, chroniąc tym samym obwód przed uszkodzeniem.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki JAPVAL CLIP zostały wykonane ze stopu cynku. Jest to materiał odporny na korozję i wystarczająco wytrzymały, aby spełnić swoją funkcję w trudnych warunkach samochodowych.
  • Opakowanie: Produkt dostarczany jest w opakowaniu zawierającym 2 sztuki bezpieczników. To praktyczne rozwiązanie, umożliwiające użytkownikowi łatwą wymianę lub zapasowy bezpiecznik w razie potrzeby.
  • Dopasowanie do obwodów: Bezpieczniki samochodowe są dostępne w różnych amperażach, aby można było dobrać odpowiednią wartość do konkretnego obwodu w samochodzie. Amperaż 75A jest odpowiedni dla obwodów, które wymagają większej ilości prądu do prawidłowego działania.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL CLIP 75A są niezbędnym elementem ochrony elektrycznej w samochodach, zapewniając bezpieczne funkcjonowanie instalacji elektrycznych i chroniąc je przed uszkodzeniem w przypadku wystąpienia nadmiernego natężenia prądu. Ich wytrzymałość i odporność na korozję sprawiają, że są niezawodnym rozwiązaniem dla motoryzacyjnych potrzeb zabezpieczania obwodów elektrycznych.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych, w tym modele JAPVAL CLIP, w sklepie dwr.com.pl!

W sklepie dwr.com.pl oferujemy bogaty wybór bezpieczników samochodowych, w tym popularne bezpieczniki JAPVAL. Nasza oferta obejmuje bezpieczniki JAPVAL CLIP w różnych wersjach amperażu, takie jak 45A, 65A i 75A. Dzięki nim, możesz zabezpieczyć instalacje elektryczne w swoim samochodzie przed nadmiernym obciążeniem prądowym. Odkryj naszą różnorodną gamę produktów, aby zadbać o bezpieczeństwo elektryczne swojego pojazdu.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.