Dom i ogród

Dom i ogród to dział naszego katalogu, w którym udostępniamy produkty o zastosowaniu na tyle szerokim, że wykraczają poza branżę motoryzacyjną i mogą być użyteczne nie tylko w samochodzie lub warsztacie, ale i w obrębie gospodarstwa domowego. W tej grupie akcesoriów znajdziecie asortyment, który przyda się przy codziennych pracach domowych oraz podczas pielęgnowania ogródka. Wysokiej jakości preparaty czyszczące oraz drobne artykuły zwiększają komfort życia i odmienią przestrzeń Twojego mieszkania.

Kategorię funkcjonalnych i niezawodnych produktów podzieliliśmy na grupy, w których znajdziemy artykuły niezbędne dla domu i ogrodu, folie okienne i środki czystości. Doskonałe preparaty wyprodukowane zostały przez renomowane firmy gwarantujące najwyższy standard ich skuteczności. Polecamy między innymi środek do pielęgnacji stali nierdzewnej House Detailing Stainless Steal, preparat do mycia powierzchni szklanych HD Glass Cleaner, a także folię okienną z efektem lustra weneckiego srebrną od firmy Automax i lampę owadobójczą marki Xtreme.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij