Akcesoria do czujników parkowania

Dzięki akcesoriom do czujników parkowania z łatwością rozbudujemy posiadany system oraz dokonamy wymiany uszkodzonego elementu. Czujniki parkowania dostępne w uniwersalnych zestawach to łatwa w montażu i niezawodna alternatywa dla wszystkich, których pojazdy nie zostały wyposażone w tego typu udogodnienia. Sensory umieszczane z zazwyczaj z tyłu, a czasem też z przodu samochodu emitują wiązkę promieni, która odbita od przeszkody przesyła sygnał ostrzegawczy. Głośność sygnału oraz jego częstotliwość zmienia się w zależności od odległości auta od napotkanej bariery. Kolejne etapy parkowania wskazywane są również na wyświetlaczu.

Wśród dostępnych w naszej ofercie akcesoriów do czujników parkowania znajdziecie między innymi centralki czujników parkowania, dodatkowe sensory, przedłużacze do systemów kablowych czujników, buzzery oraz wyświetlacze LED. Co ważne, z instalacją dodatkowych akcesoriów do czujników parkowania poradzi sobie każdy, nawet mniej doświadczony kierowca. Sprawdź naszą bogatą gamę akcesoriów do czujników parkowania wyprodukowanych przez firmy AMiO oraz EinParts.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij