Żarówki PY27/7W

Żarówki PY27/7W znajdują zastosowanie w samochodach amerykańskich i japońskich. Instalowane są w światłach postojowych i stopu. Żarówki osadzone są na plastikowym cokole przystosowanym do gniazda W2.5x16q. Litera „Y” w nazwie oznacza, że bańka tej żarówki wykonana jest ze szkła barwionego na kolor żółty. Żarówki PY27/7W posiadają dwa włókna o mocy 27 i 7 W i pracują pod napięciem 12V. Sprawnie działające oświetlenie samochodowe ma ogromne znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa podróżowania, dlatego jego stan powinniśmy regularnie kontrolować. W przypadku żarówek PY27/7W postawiono na ich trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Żarówki PY27/7W stosuje się w samochodach marek Hummer, Lincoln, Chevrolet, Cadillac, Chrysler i Dodge, a także Opel, Volkswagen oraz Kia. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzycie się w żarówki PY27/7W marki Osram. Pomarańczowe halogeny serii Original wykonane w jakości OEM reprezentują wysoki standard funkcjonalności i wydajności. Testowane w różnych warunkach produkty renomowanej marki charakteryzują się dużą niezawodnością i doskonale sprawdzają się jako oryginalne części zamienne.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij