Zestawy ksenonowe H7

Zestawy ksenonowe H7 zastępują jednowłóknowe żarówki halogenowe H7 stanowiące bardzo popularny typ elementów oświetleniowych stosowanych w światłach drogowych i mijania. Zestawy umożliwiają bezproblemowe użytkowanie nowoczesnej instalacji, gwarantującej 3-krotnie więcej światła w porównaniu do standardowych żarówek. Ksenony charakteryzują się też znacznie dłuższą żywotnością.

Zestawy ksenonowe H7 dedykowane są do samochodów osobowych i dostawczych, w których wykorzystywane są żarówki halogenowe H7 oraz wyposażonych w instalację elektryczną 12V i w komputer pokładowy, którego prawidłowe działanie wspiera dołączony do zestawu moduł Canbus. System operacyjny eliminuje pojawiający się w wyniku modyfikacji instalacji błąd przepalonej żarówki. W skład dostępnych w ofercie naszego sklepu zestawów ksenonowych H7 marki Vision wchodzą dwie żarówki ksenonowe H7, wykonane w technologii cyfrowej przetwornice ksenonowe typu SLIM z modułem Canbus, a także elementy montażowe i kompletne okablowanie. Co ważne, zestawy ksenonowe H7 można w każdej chwili zdemontować i wrócić do poprzedniego rodzaju oświetlenia.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij