Kable USB

Wraz z rozwojem technologicznych możliwości samochodów kable USB stały się ważnym elementem ich wyposażenia. Tego typu przewody gwarantują sprawne działanie wielu urządzeń elektronicznych, co dla współczesnych użytkowników pojazdów ma ogromne znaczenie. Długa lista sprzętów podłączanych kablami USB, dzięki którym podróż samochodem staje się bezpieczniejsza i bardziej komfortowa sprawia, że coraz więcej kierowców decyduje się na doposażenie aut w te podzespoły elektryczne. Łatwe do podłączenia przewody umożliwiają doświetlenie wnętrza pojazdu, korzystanie z wiatraków, a także bardziej złożonych urządzeń jak laptopy, nawigacje czy smartfony.

Najnowsze standardy technologiczne kabli gwarantują bardziej efektywne funkcje. Kable USB służą również do przesyłania plików. Do tego typu procesów nie potrzebujemy już osobnych nośników, wystarczy dobrej jakości przewód. W samochodowych odbiornikach kabel z pendrivem może z powodzeniem zastąpić odtwarzacz DVD. W bogatym asortymencie sklepu dwr.com.pl posiadamy kable USB do ładowania i synchronizacji o splocie z mikrofibry, silikonowym oraz metalowym. Akcesoria wyprodukowane zostały przez firmy Myway, AMiO i Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Długość przewodu
Złącza
Producent
zamknij