Wnętrze

Dobrze prezentująca się karoseria samochodu to nie wszystko. Największy wpływ na komfort jazdy nim ma jego wnętrze, o które również powinniśmy zadbać. Zwłaszcza że według obiegowej opinii, jego stan wiele mówi o samym właścicielu. Podstawowymi elementami wyposażenia wnętrza auta są tapicerka i plastiki. Wypróbuj wysokiej klasy produkty, z pomocą których skutecznie wypielęgnujesz te właśnie powierzchnie, bez obaw o ich uszkodzenie.

Polecamy między innymi niezawodne środki do różnych rodzajów tapicerki. Welurowa wyróżnia się przede wszystkim miękkością. Jest to rodzaj materiału głęboko pochłaniający zapachy, na którego powierzchni dość łatwo tworzą się plamy oraz zalegają drobinki brudu i okruszki. Pierwszym krokiem w dokładnej pielęgnacji tapicerki materiałowej jest jej odkurzenie. Kolejny etap zakłada wypranie tapicerki przeznaczonym do tego szamponem, co pozwala zarówno na pozbycie się brudu, jak i zniwelowanie nieprzyjemnego zapachu. Tapicerka skórzana nie stanowi większego problemu w kontekście czyszczenia. W jej przypadku ważniejsza jest właściwa konserwacja. Tylko regularna pielęgnacja powierzchni pozwoli zachować ją w dobrej kondycji na długo. Wszelkie elementy z tworzyw sztucznych stanowiące wyposażenie wnętrza pojazdu czyścimy i nabłyszczamy dedykowanymi do tego celu preparatami. Sprawdź naszą ofertę efektywnych środków czyszczących przeznaczonych do różnych powierzchni wnętrza samochodu marek ADBL, K2, Q11, Poorboy’s World i wielu innych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij