Zestaw do czyszczenia i impregnacji skóry TENZI DETAILER Leather Set 100ml

40,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: TENZINr produktu: C-AD137Kod producenta: AD137Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw do czyszczenia i impregnacji skóry TENZI DETAILER Leather Set 100ml to kompleksowy produkt stworzony do pielęgnacji i ochrony tapicerki skórzanej. Skierowany zarówno do skóry naturalnej, jak i sztucznej. Zestaw TENZI DETAILER Leather Set zawiera dwa zaawansowane preparaty: "TENZI DETAILER Czysta Skóra" oraz "TENZI DETAILER Skóra Impregnat," które pomagają w skutecznym czyszczeniu i przywracaniu naturalnej delikatności skóry, zapewniając jednocześnie długotrwałą ochronę i nowy efekt wyglądu tapicerki.

Zawartość zestawu TENZI DETAILER Leather Set

  • TENZI DETAILER Czysta Skóra (Clean Leather): Ten preparat jest przeznaczony do czyszczenia tapicerki skórzanej. Można go nakładać na specjalnie dołączoną szmatkę lub gąbkę, aby uniknąć rozchlapywania. Alternatywnie można nanieść go bezpośrednio na powierzchnię skóry. Proces czyszczenia obejmuje delikatne szorowanie tapicerki skórzanej przy użyciu gąbki lub szczotki z naturalnego włosia. Po usunięciu brudu wilgotną szmatką, skórę należy dokładnie przetrzeć do sucha. Ważne jest, aby przed rozpoczęciem procesu czyszczenia przetestować preparat na mało widocznej powierzchni, aby upewnić się, że nie spowoduje on odbarwienia skóry.
  • TENZI DETAILER Skóra Impregnat (Leather Impregnation): Ten preparat ma na celu zabezpieczenie skóry po czyszczeniu. Należy go aplikować za pomocą dołączonego aplikatora lub szmatki z mikrofibry. Po nałożeniu preparatu pozostawia się go do wyschnięcia.

Dodatkowe akcesoria w zestawie TENZI DETAILER Leather Set

  • Aplikator: Do precyzyjnego i równomiernego rozprowadzania preparatu na skórze.
  • Szmatka z mikrofibry: Służy do wycierania i polerowania powierzchni skóry.

TENZI DETAILER Leather Set jest przeznaczony nie tylko do oczyszczania, ale także do utrzymania skóry w doskonałym stanie, zapewniając jej wygląd i trwałość. Dzięki niemu tapicerka skórzana może odzyskać swój blask i pozostać dobrze utrzymana przez długi czas.

Najlepsze kosmetyki samochodowe i nie tylko! Odkryj nasz asortyment na dwr.com.pl

Oprócz zestawu do czyszczenia i impregnacji skóry TENZI DETAILER Leather Set 100ml, nasz sklep dwr.com.pl oferuje szeroki asortyment różnego rodzaju kosmetyków samochodowych. Dla naszych klientów staramy się zapewnić najlepszą jakość i wybór produktów do pielęgnacji ich pojazdów.

Szczególnie dużym zainteresowaniem w naszym sklepie cieszą się kosmetyki samochodowe TENZI. Produkty tej marki zdobywają bardzo pozytywne opinie od naszych klientów. Dzięki swojej skuteczności i łatwości użycia, kosmetyki TENZI stały się nieodłącznym elementem pielęgnacji samochodów wielu pasjonatów i właścicieli pojazdów.

Nie tylko TENZI, ale także wiele innych renomowanych marek kosmetyków samochodowych jest dostępnych w naszym sklepie, dzięki czemu nasi klienci mają szeroki wybór produktów do dbania o swoje pojazdy. Dla nas priorytetem jest zapewnienie Państwu rozwiązań, które pomogą utrzymać samochody w doskonałym stanie i zachować ich estetykę na długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem kosmetyków samochodowych i skorzystania z najlepszych rozwiązań do pielęgnacji swojego pojazdu.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.