Folie przyciemniające

Przyciemnianie szyb samochodowych jest nie tylko popularną, ale i skuteczną metodą ochrony wnętrza samochodu oraz podróżujących nim osób przed niebezpiecznym promieniowaniem UV oraz drażniącym i niekomfortowym oddziaływaniem promieni słonecznych. Wykorzystywane do tych celów folie przyciemniające stanowią również barierę przed wzrokiem ciekawskich przechodniów, a także potencjalnych złodziei. W razie stłuczki struktura folii zatrzymuje drobne odłamki szkła.

Na rynku akcesoriów motoryzacyjnych wyróżniamy kilka rodzajów folii przyciemniających. Pierwszy stanowią folie przyciemniające farbowane, czyli najtańsze i najprostsze rozwiązania. Na tego typu produktach nie tworzą się odblaski, bez zakłóceń przechodzą przez nie fale radiowe. Cechuje je jednak słaba odporność na działanie czynników zewnętrznych. Drugą grupą akcesoriów są folie przyciemniające metalizowane, pokryte dodatkowo warstwą metalu, zwykle aluminium. Po oklejeniu szyba nabiera efektownego metalicznego blasku. Ten rodzaj folii zapewnia doskonałą ochronę przed gorącem i światłem słonecznym, odbija do 50% promieni podczerwonych, nie blaknie na słońcu i jest bardzo odporny na działanie czynników zewnętrznych. Na rynku dostępne są również folie przyciemniające termokurczliwe metalizowane i farbowane. W naszym sklepie posiadamy bogaty wybór folii przyciemniających marek AMiO, Carmotion i Automax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij