Mieszki ochronne

Samochody z manualną skrzynią biegów wyposażone są w lewarki służące do jej obsługi z wnętrza kabiny samochodowej. Odpowiednia dźwignia umieszczona jest zazwyczaj pomiędzy przednimi fotelami lub w przedniej części kokpitu. Mieszki ochronne powlekające drążek zmiany biegów służą do osłonięcia mechanizmu cięgieł przed zabrudzeniem, poprawiając jednocześnie estetykę wnętrza pojazdu. Jak wiele elementów wyposażenia auta, tak i mieszki z czasem ulegają zużyciu. Pojawiające się na nich pęknięcia, rozdarcia oraz odbarwienia spowodowane promieniowaniem słonecznym szpecą i alarmują o konieczności ich wymiany. Ta, na szczęście nie jest trudna.

Wymieniając mieszek ochronny, w pierwszej kolejności musimy odkręcić gałkę dźwigni, a następnie odczepić stary materiał u dołu i wymienić go na nowy. W ofercie sklepu dwr.com.pl posiadamy mieszki do wykorzystania w większości modeli samochodów poruszających się po polskich drogach. Wykonane z naturalnej skóry akcesoria, wzmocnione grubym szyciem są odporne na uszkodzenia i doskonale prezentują się w różnych typach pojazdów. Niektóre z nich zakończone są tunelem z zaciskiem ułatwiającym montaż. Sprawdź nasze mieszki ochronne w kolorze czarnym marek Carmotion i AMiO.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij