Nagrzewnice samochodowe

Nagrzewnice to bardzo przydatne urządzenia stosowane w okresach silnych mrozów, gdy zależy nam na szybkim podniesieniu temperatury wewnątrz pojazdu. Dzięki spirali grzewczej i wiatrakowi sprawnie wdmuchującemu powietrze, możliwe jest dotarcie ciepła do wszystkich zakamarków kabiny samochodowej. Nagrzewnice zasilane są prądem o napięciu 12V z gniazda zapalniczki w pojeździe, co oznacza, że sprzęt nie potrzebuje dodatkowego źródła energii, a my nie musimy szukać gniazdka lub rozwijać przedłużacza. Nagrzewnice z wbudowaną lampką mogą służyć jako dodatkowy element doświetlający wnętrze auta. Dobrej jakości urządzenia zaledwie w kilka minut ogrzeją przestrzeń pojazdu, skutecznie podnosząc komfort podróżowania nim.

W sklepie dwr.com.pl znajdziecie nagrzewnice o mocy 150W, z zabezpieczeniem w postaci bezpiecznika 15A. Producenci określają kilka zasad prawidłowej eksploatacji. Zgodnie z nimi podczas używania sprzętu nie należy zakrywać otworów wentylacyjnych w aucie, nie można umieszczać nagrzewnicy na elementach tapicerowanych, nie należy pozostawiać akcesorium bez dozoru oraz zezwalać dzieciom na bezpośredni kontakt z urządzeniem. Sprawdź naszą ofertę nagrzewnic firm AMiO i Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij