Nagrzewnice samochodowe

Nagrzewnice samochodowe to bardzo przydatne urządzenia stosowane w okresach silnych mrozów, gdy zależy nam na szybkim podniesieniu temperatury wewnątrz pojazdu. Dzięki spirali grzewczej i wiatrakowi sprawnie wdmuchującemu powietrze możliwe jest dotarcie ciepła do wszystkich zakamarków kabiny samochodowej. Nagrzewnice samochodowe zasilane są prądem o napięciu 12V z gniazda zapalniczki w pojeździe, co oznacza, że sprzęt nie potrzebuje dodatkowego źródła energii, a my nie musimy szukać gniazdka lub rozwijać przedłużacza. Nagrzewnice do samochodu z wbudowaną lampką mogą służyć jako dodatkowy element doświetlający wnętrze auta. Dobrej jakości urządzenia zaledwie w kilka minut ogrzeją przestrzeń pojazdu, skutecznie podnosząc komfort podróżowania nim.

W sklepie dwr.com.pl znajdziecie nagrzewnice elektryczne do samochodu o mocy 150W, z zabezpieczeniem w postaci bezpiecznika 15A. Producenci określają kilka zasad prawidłowej eksploatacji. Zgodnie z nimi podczas używania sprzętu nie należy zakrywać otworów wentylacyjnych w aucie, nie można umieszczać nagrzewnicy na elementach tapicerowanych, nie należy pozostawiać akcesorium bez dozoru oraz zezwalać dzieciom na bezpośredni kontakt z urządzeniem. Sprawdź naszą ofertę nagrzewnic firm AMiO i Carmotion.

Nagrzewnice samochodowe – kiedy się przydają?

Brak ogrzewania postojowego wyklucza możliwość wcześniejszego przygotowania i dostosowania temperatury w przestrzeni samochodu do potrzeb podróżujących w nim osób. W konsekwencji, w okresach chłodniejszej aury zmuszeni jesteśmy wsiadać do pojazdu, w którym jest zwyczajnie zimno. Wielu kierowców nie godzi się na podobny dyskomfort, szukając skutecznej alternatywy na dogrzanie wnętrza auta, bez konieczności wyczekiwania, aż zrobią to dmuchawy. Popularnym sposobem jest wydajna nagrzewnica samochodowa 12V. Urządzenie zasilane jest z gniazda zapalniczki, a efekt jego działania jest praktycznie natychmiastowy. Niewielka przestrzeń kabiny szybko wypełnia się przyjemnym ciepłym powietrzem. Nagrzewnica samochodowa uprzyjemnia codzienne dojazdy do pracy. Doskonale sprawdza się również w przypadku przewożenia najmłodszych pasażerów. Ciepłe powietrze uspokaja maluchy i ułatwia drogę do żłobka, przedszkola czy szkoły.

Nagrzewnica do samochodu 12V przydaje się każdemu, kto podróżuje regularnie. Z tego typu udogodnień korzystają najczęściej właściciele starszych pojazdów, w których nagrzanie wnętrza trwa dość długo. W autach nowszej generacji nagrzewnice samochodowe pojawiają się najczęściej w związku z brakiem w wyposażeniu systemu ogrzewania postojowego webasto. Na ich zakup decydują się najczęściej użytkownicy wrażliwi na zimno. Nagrzewnice elektryczne do samochodu pełnią również funkcję wentylatora przyjemnie chłodzącego przestrzeń kabiny w upalne letnie dni. Każdemu jednak, kto chce podnieść poziom komfortu podróżowania, rekomendujemy sprawdzone nagrzewnice do samochodu dostępne w naszej ofercie.

Nagrzewnica samochodowa 12V – zasada działania

Nagrzewnice elektryczne do samochodu działają w oparciu o technologię PTC wykorzystującej kamień ceramiczny w funkcji grzałki. Jego zaletą jest szybkie nagrzewanie się przy wykorzystaniu niskiego prądu rozruchowego. System ogrzewania umożliwia szybkie i wydajne działanie urządzeń niewielkich rozmiarów. Elementy grzejne odpowiadające za prawidłowe funkcjonowanie nagrzewnicy wykazują długą żywotność oraz posiadają właściwość samoregulacji mocy.

Nagrzewnica do samochodu 12V – zalety użytkowania

Nagrzewnica do samochodu to proste urządzenie, którym w łatwy sposób zmienisz chłodny klimat wnętrza pojazdu w przyjemną aurę, w której łatwiej rankiem powitać szarą codzienność. Nagrzewnice samochodowe nie są drogim dodatkiem. Przy ich pomocy szybko podniesiemy temperaturę w aucie oraz pozbędziemy się pary na szybach. Ich działanie realnie wpływa zatem nie tylko na wygodę, ale i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu. Nagrzewnice samochodowe 12V łatwo podłączyć do gniazda zapalniczki. Dobrej jakości sprzęt nie zakłóca działania układu elektrycznego pojazdu. Nagrzewnica elektryczna do samochodu to urządzenie, z którego obsługą poradzi sobie każdy. Najpopularniejszym dostępnym na rynku typem są nagrzewnice samochodowe 12V o mocy 150W.

Oprócz oczywistych walorów praktycznych warto również zwrócić uwagę na kształt nagrzewnicy. Na rynku dostępne są większe i mniejsze urządzenia. Niektóre z nich łączą w sobie funkcję grzejnika, wentylatora oraz lampki. W naszym asortymencie posiadamy nagrzewnice elektryczne do samochodu na solidnych podstawach w kolorach seledynowym, czerwonym i czarnym. Wybór konkretnego urządzenia zależy od indywidualnych preferencji użytkownika. Nagrzewnica elektryczna do samochodu może stanowić wyrazisty dodatek lub subtelnie wpisywać się w stylistykę nowoczesnej przestrzeni.

Nagrzewnice samochodowe 12V – produkty dostępne w naszej ofercie

W katalogu naszego sklepu znajdziecie nagrzewnice elektryczne do samochodu marek Carmotion i AMiO. Wielozadaniowe urządzenia doskonale sprawdzają się w różnych okolicznościach pogodowych. W zależności od temperatury otoczenia wydajne akcesoria mogą przyjemnie ochładzać lub nagrzewać wnętrze pojazdu. Nagrzewnice samochodowe 12V obsługuje się bardzo łatwo, jednak jak w przypadku wszystkich sprzętów elektrycznych, ich eksploatacja powinna odbywać z zachowaniem pewnych środków ostrożności. Sprawdź, jak rekomendowane przez nas nagrzewnice do samochodu sprawdzą się w Twojej przestrzeni.

Nagrzewnica samochodowa 12V marki AMiO

Nagrzewnica samochodowa 12V AMiO w kolorze czarnym to wydajna i dobrze oceniana przez użytkowników propozycja. Urządzenie osadzone jest na stabilnej stopce, którą łatwo przymocujesz do kokpitu lub w inne miejsce w kabinie pojazdu. Niewielkich rozmiarów nagrzewnica elektryczna do samochodu wyposażona została w kabel zasilający o długości 1,5m. Podstawa posiada możliwość regulacji statywu, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać optymalny kąt nawiewu dmuchawy. Funkcja ta pomaga na przykład szybko pozbyć się zalegającej na szybie warstwy szronu lub ekspresowo ją odparować. Czarny kolor oraz ciekawy kształt sprawiają, że nagrzewnica samochodowa AMiO doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu. Obsługa sprzętu polega na podłączeniu go do zasilania oraz ustawieniu interesującej nas funkcji. FAN to chłodzenie, HEAT – ogrzewanie.

Nagrzewnica do samochodu 12V AMiO

Nagrzewnica samochodowa 12V marki AMiO dostępna w kolorze czerwonym to kolejna bardzo praktyczna propozycja posiadająca dodatkowe funkcje. Za pomocą niewielkiego urządzenia roztopimy zalegający na szybie lód, ogrzejemy wnętrze auta lub w razie potrzeby obniżymy nieco temperaturę powietrza w kabinie. Nagrzewnicę obsługujemy przy pomocy przełącznika. Dodatkowy włącznik na górnej części obudowy uruchamia lampkę. Funkcjonalny reflektor świeci jasnym przyjemnym światłem generowanym przez diody LED.

Urządzenie ustawiamy na stabilnej podstawie. Najlepszym rekomendowanym do tego miejscem jest powierzchnia kokpitu. Ten model wyposażony został też w wygodną ergonomiczną rączkę, dzięki której jesteśmy w stanie ustawić nagrzewnicę pod dowolnym kątem. Pozwala to na wdmuchanie ciepłego powietrza dokładnie tam, gdzie jest to najbardziej wymagane, na przykład podczas odmrażania szyb. Kabel o długości 1,5m umożliwia wygodną eksploatację sprzętu.

Nagrzewnica samochodowa 12V Carmotion

Nagrzewnica samochodowa 12V od Carmotion to proste rozwiązanie na obniżenie temperatury lub ogrzanie powietrza wewnątrz auta. Proste w obsłudze urządzenie o mocy 150W zasilane jest z gniazda zapalniczki. Estetyczna nagrzewnica elektryczna do samochodu w kolorze seledynowym stanowi bardzo praktyczny i miły dla oka dodatek. Estetycznie wykonana doskonale zaprezentuje się na desce rozdzielczej pojazdów zarówno starszej, jak i nowej generacji.

Nagrzewnica do samochodu Carmotion wyposażona została w lampkę LED, która pomoże doświetlić kabinę lub sprawdzi się podczas odmrażania szyby po zmroku. Nagrzewnica samochodowa 12V pracuje w dwóch trybach.

  • Ogrzewanie – funkcja, która sprawdza się w chłodniejsze dni, gdy chcemy szybko poczuć przyjemne ciepło wewnątrz auta lub sprawnie usunąć zalegający na szybach lód i przygotować samochód do bezpiecznej jazdy.
  • Chłodzenie – wentylator przydaje się w upalne dni do obniżenia temperatury i poprawy warunków podróżowania.

Nagrzewnica do samochodu Carmotion posiada specjalną rączkę, która ułatwia precyzyjne skierowanie strumienia ciepłego powietrza w nawet trudno dostępne miejsca.

Nagrzewnice elektryczne do samochodu – bezpieczna eksploatacja

Odpowiednio użytkowana nagrzewnica do samochodu o niewielkiej mocy 150W nie stanowi zagrożenia dla akumulatora lub układu elektrycznego pojazdu. Pamiętajmy jednak, by urządzenie:

  • przygotować do podłączenia, dokładnie rozwijając i prostując cały przewód zasilający,
  • ustawiać na równej płaszczyźnie, unikając bliskości materiałów łatwopalnych,
  • uruchamiać zawsze na włączonym silniku,
  • przechowywać poza zasięgiem dzieci,
  • użytkować pod nadzorem,
  • odłączyć natychmiast po zakończeniu użytkowania.

Szukasz ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań podnoszących komfort prowadzenia pojazdu? Postaw na wydajne, niezawodne i łatwe w obsłudze nagrzewnice samochodowe AMiO oraz Carmotion. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat warunków ich bezpiecznego zastosowania, skontaktuj się z naszymi konsultantami. Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego w Katowicach, w którym czeka na Ciebie wiele praktycznych akcesoriów samochodowych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij