Nagrzewnica samochodowa 12V, termowentylator, grzejnik samochodowy AMiO 150W

52,99
Produkt niedostępnyZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: G-02536Kod producenta: 02536Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Termowentylator 12V AMiO – praktyczne akcesorium dla komfortu podróżowania

Wśród najczęściej wybieranych przez kierowców praktycznych dodatków wyposażenia samochodów znajdziemy termowentylatory. Urządzenia mogą pełnić funkcję przydatnych w zimie nagrzewnic, przynoszących ukojenie w letnim upale wentylatorów oraz poręcznych grzejników do odparowywania i odmrażania szyb. Marka AMiO prezentuje sprawne wielofunkcyjne rozwiązanie ułatwiające eksploatację samochodu w mniej sprzyjających warunkach atmosferycznych. Jego obsługa jest łatwa i możliwa w różnych okolicznościach. Włączając termowentylator, warto jednak pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, które pomogą ograniczyć ryzyko zaistnienia sytuacji groźnej dla zdrowia i życia naszego oraz innych uczestników ruchu.

Farelka Heater defroster fan AMiO pracuje w trzech trybach. Jako nagrzewnica samochodowa pozwala podnieść temperaturę wewnątrz pojazdu, zapewniając przyjemne ciepło i przytulną atmosferę. W roli wentylatora urządzenie zapewnia przyjemny chłód umilający jazdę w skwarnej i dusznej przestrzeni. Jako odmrażacz i sprzęt odparowujący termowentylator szybko i skutecznie oczyszcza szyby, przygotowując samochód do komfortowej i bezpiecznej podróży. Kompleksowe działanie pozwala na zakup jednego bezproblemowego w przechowywaniu akcesorium, które możesz zainstalować na stałe lub na czas sezonowej eksploatacji.

Potrzebujesz sprawnego wielozadaniowego sprzętu, który uzupełni wyposażenie Twojego samochodu? Grzejnik samochodowy AMiO to rewelacyjna opcja. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jego możliwościach, skontaktuj się z naszymi konsultantami. Czekamy też na Ciebie w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach.

Farelka AMiO – z jakich materiałów jest wykonana?

Lekka i poręczna nagrzewnica samochodowa AMiO wykonana została z trwałego materiału ABS. Tworzywo jest odporne na pękanie i uszkodzenia mechaniczne, a także miejscowe odkształcanie i zmiany strukturalne. Materiał doskonale sprawdza się stosowany w obudowach sprzętu elektronicznego, gwarantując odpowiednią sztywność i trwałość konkretnym formom. Tworzywo pozwala również na uzyskanie bardzo estetycznego efektu, dzięki czemu sprzęty prezentują się wyjątkowo dobrze i można je dopasować do przestrzeni o różnej stylistyce. Czarna nagrzewnica samochodowa AMiO rewelacyjnie komponuje się z elementami zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego wnętrza.

Nagrzewnica samochodowa AMiO – co ją wyróżnia?

Termowentylator AMiO to rozwiązanie, które sprawdza się w sezonie zarówno letnim, jak i zimowym. Estetycznie wykonane urządzenie bez problemu zamontujemy na desce rozdzielczej auta. Prawidłowe jego ustawienie optymalizuje efekty ogrzewania i chłodzenia kabiny, gwarantując komfort wszystkim znajdującym się w niej osobom. Specjalny kształt obudowy pozwala na kumulowanie oraz swobodne i równomierne rozchodzenie się ciepłego bądź chłodnego powietrza generowanego przez termowentylator.

Urządzenie podłączane jest do gniazda zapalniczki 12V. Długi kabel ułatwia dogodne umiejscowienie nagrzewnicy. Trzy funkcje w jednym to znaczne ograniczenie kosztów zakupu wielu różnych urządzeń oraz przestrzeni ich przechowywania. W pełni sprawna i wydajna farelka zapewnia kierowcy i pasażerom przyjemny chłód podczas upałów, dogrzewa wnętrze w sezonie niskich temperatur oraz wspiera proces szybkiego i efektywnego odmrażania i odparowywania powierzchni szyb.

Grzejnik samochodowy możesz przymocować do podłoża na stałe, wykorzystując do tego celu dołączone śruby montażowe oraz specjalnie przygotowane otwory lub korzystać z niego tymczasowo, przytwierdzając go do deski rozdzielczej taśmą samoprzylepną. Producent gwarantuje w tej kwestii możliwość dostosowania zakresu instalacji do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Dzięki zastosowaniu technologii ceramicznej farelka AMiO szybko się nagrzewa i wykazuje optymalną wydajność, umożliwiając dostosowanie trybu pracy do warunków otoczenia.

Grzejnik samochodowy AMiO – specyfikacja techniczna produktu

 • Napięcie – 12V
 • prąd – 13A
 • moc – 150W
 • Bezpiecznik – 15A
 • Długość kabla – 1,5m
 • Materiał – ABS

Termowentylator AMiO – prawidłowy montaż

Zanim przystąpimy do montażu farelki AMiO, warto dobrze zastanowić się nad wyborem miejsca, które zapewni największą skuteczność działania urządzenia. Unikajmy fragmentów deski rozdzielczej, gdzie umieszczone są poduszki powietrzne. Jeśli nie mamy pewności co do dokładnej ich lokalizacji, warto sprawdzić tę informację w instrukcji obsługi danego pojazdu. Po wybraniu odpowiedniego miejsca możemy przystąpić do przymocowania nagrzewnicy. Producent umożliwia przytwierdzenie urządzenia za pomocą śrub w przypadku montażu na stałe oraz taśmy dwustronnej, której ślady w razie konieczności demontażu grzejnika szybko usuniemy. W obu przypadkach warto sprawdzić, czy termowentylator przytwierdzony jest pewnie i stabilnie.

Grzejnik samochodowy AMiO – krótka instrukcja obsługi poszczególnych trybów

Farelka AMiO pełni sprawnie trzy funkcje. Po prawidłowym montażu, w celu uruchomienia nagrzewnicy wystarczy podłączyć kabel zasilający do gniazda zapalniczki 12V i ustawić przełącznik w pozycji HEAT. By grzejnik samochodowy AMiO pracował właściwie, konieczna jest kontrola bezpieczników. W przypadku przepalenia się bezpiecznika 15A umieszczonego w gnieździe zapalniczki należy wymienić go na element tego samego typu i klasy.

Farelka w funkcji wentylatora emituje przyjemne chłodne powietrze. Po podłączeniu kabla zasilającego do gniazda zapalniczki należy przełączyć urządzenie w tryb FAN.

Termowentylator doskonale sprawdza się również jako odmrażacz do szyb. Bez problemu radzi sobie również z nagromadzoną na ich powierzchni parą. Do precyzyjnego skierowania strumienia powietrza na powierzchnię docelową należy wykorzystać specjalny wysuwany uchwyt. Przełącznik na obudowie wystarczy ustawić w pozycji HEAT, a następnie wycelować końcówkę farelki w miejsce, z którego chcemy usunąć parę lub szron. Powoli przesuwamy grzejnik samochodowy, aż do całkowitego odszronienia i odparowania szklanej powierzchni. Czynności te należy wykonywać na postoju. Po zakończonej pracy umieść grzejnik samochodowy w bazie. Nie używaj odmrażacza podczas jazdy.

Nagrzewnica samochodowa AMiO – ogólne zasady bezpiecznej eksploatacji

Podczas użytkowania sprzętu stosuj się do zasad bezpieczeństwa.

 • Nagrzewnica samochodowa AMiO działa właściwie podłączona do gniazda zapalniczki o napięciu 12V.
 • Ewentualna awaria wtyczki lub uszkodzenie kabla wyklucza dalszą eksploatację urządzenia. Elementów tych nie należy zanurzać w wodzie lub innym płynie.
 • Znajdujące się na obudowie farelki otwory wentylacyjne nagrzewają się, dlatego podczas pracy urządzenia nie dotykaj ich i nie zakrywaj.
 • Termowentylator, jako urządzenie podłączone do instalacji elektrycznej pojazdu stwarza zagrożenie pożarem, dlatego unikaj kontaktu farelki z materiałami łatwopalnymi.
 • Grzejnik samochodowy AMiO nie jest zabawką. Przechowuj go z dala od dzieci.
 • Nie wkładaj przedmiotów w otwory wentylacyjne nagrzewnicy.
 • Po zakończonej pracy odłącz grzejnik samochodowy AMiO od zasilania.
 • Zabronione są jakiekolwiek modyfikacje oraz wymiana podzespołów farelki na gorszej klasy zamienniki.  
 • Wyeksploatowanego sprzętu należy pozbyć się, przestrzegając obowiązujących na danym terenie zasad recyklingu i gospodarowania odpadami elektronicznymi.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.