Oleje silnikowe Mobil

Mobil to znany na całym świecie amerykański potentat naftowy, który obecnie w połączeniu z przedsiębiorstwem Exxon tworzy jedną z największych spółek paliwowych o nazwie ExxonMobil. Kierowcom, amerykańska firma kojarzy się w dużej mierze z marką wysokiej klasy olejów silnikowych przeznaczonych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Firma Mobil oraz jej produkty współtworzyły historię motoryzacji, dzieląc zakres swojego oddziaływania na różne dziedziny transportu lotniczego, wodnego i lądowego.

Oleje silnikowe Mobil to jedne z najchętniej wybieranych przez właścicieli samochodów środków smarnych zapewniających doskonałe rezultaty pracy silników, realnie zwiększających ich osiągi oraz wpływających na wydłużenie czasu ich optymalnej eksploatacji. Wydajne i skuteczne preparaty Mobil rekomendowane są zarówno użytkownikom indywidualnym, jak i właścicielom flot. W asortymencie naszego sklepu posiadamy oleje silnikowe 0W20, 0W30, 0W40, 10W40, 15W40, 5W30, 5W40 oraz 5W50 w dwóch odsłonach Mobil1 oraz Mobil Super, które spełniają najwyższe normy jakościowe przewidziane dla tego typu produktów.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.