Interfejsy diagnostyczne

Interfejsy diagnostyczne to specjalistyczny sprzęt stanowiący doskonałe rozwiązanie w przypadku pojawiających się na tablicy kontrolek informujących o awariach i różnego rodzaju problemach z poszczególnymi podzespołami samochodu. Oferowane przez nas urządzania pomogą wykryć przyczynę błędu i ułatwić naprawę wadliwej części lub całego układu. Obsługa interfejsów diagnostycznych jest dość prosta i poradzą z nią sobie nawet osoby bez specjalnego przygotowania technicznego. Prawidłowe użytkowanie wymaga podłączenia sprzętu do gniazdka systemu diagnostycznego OBD2. Zazwyczaj występuje ono w kolorze białym i posiada dwa rzędy po osiem styków. Element montowany jest najczęściej pod deską rozdzielczą samochodu.

Interfejsy diagnostyczne to praktyczny sprzęt warsztatowy, który umożliwia odczytywanie kodów błędów, powodujących zapalanie się kontrolki „check engine” i innych, usuwanie błędów znajdujących się w pamięci sterownika samochodu, monitorowanie parametrów silnika, sprawdzanie zużycia paliwa, a także odkodowanie numeru VIN pomocnego w uzyskaniu podstawowych informacji o samochodzie. Na zakup interfejsów diagnostycznych poza mechanikami decydują się również kierowcy, którzy dzięki systematycznemu monitorowaniu pracy silnika auta chcą uniknąć poważniejszych i kosztownych usterek.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij