Żarniki D3S

Żarówki ksenonowe D3S nie tylko zapewniają doskonałe oświetlenie drogi, ale i prezentują się niezwykle imponująco i nowocześnie. Lampy te są wyjątkowo wydajne, a dodatkowo cechuje je spora energooszczędność uzyskana dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii. Bańka żarówki wypełniona jest ksenonem, który stanowi idealne środowisko dla procesu wyładowania elektrycznego powstałego pomiędzy dwoma elektrodami. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji energia przeznaczona na wytwarzanie ciepła nie marnuje się. W podobnych okolicznościach żarówki ksenonowe D3S wykazują kilkukrotnie dłuższą niż w przypadku innych rozwiązań żywotność.

Żarówki ksenonowe D3S umieszczone są w reflektorach wyposażonych w systemy autopoziomowania, z uwagi na fakt, iż większa moc światła rodzi ryzyko oślepienia innych uczestników ruchu. Żarówki przystosowane zostały do reflektorów projektorowych, a obecność soczewki daje możliwość dokładnego wyznaczenia granicy światło-cienia. Żarówki ksenonowe D3S posiadają zintegrowany zapłonnik i, w przeciwieństwie do starszych wersji, nie zawierają szkodliwej rtęci. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wydajne i niezawodne żarówki ksenonowe D3S marek AMiO, EinParts, Osram, Philips oraz Vision.

Żarówka D3S – co charakteryzuje technologię?

Jako opcja zdecydowanie bardziej wydajnego i trwałego oświetlenia żarówka D3S już od kilku lat efektywnie prezentuje swój potencjał w wielu modelach nowoczesnych samochodów. Jasne stylowe światło emitowane przez żarnik D3S to innowacyjna elegancja oraz komfort dobrze oświetlonej drogi i widoczność jej najdrobniejszych szczegółów. Reflektory wyposażone w tego typu żarówki gwarantują większą pewność działań kierowcy oraz szybsze reakcje w sytuacji zagrożenia. Zwiększona moc strumienia oraz precyzja padania wiązki to niekwestionowane zalety wyróżniające żarówkę D3S na tle konwencjonalnych propozycji.

Różne typy żarników przeznaczone są do reflektorów odbłyśnikowych i soczewkowych. Żarówka D3S znajduje swoje zastosowanie w drugim typie lamp. Zadaniem soczewek jest właściwe prowadzenie światła oraz wyeliminowanie efektu oślepiania innych kierowców. Przy maksymalnej wydajności, żarnik xenon D3S wykorzystuje system odzyskiwania energii, dzięki czemu akcesoria pracują dłużej. Ten rodzaj technologii realizuje oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Żarnik D3S – zasada działania

Żarnik D3S nie jest we właściwym tego słowa znaczeniu żarówką, a palnikiem wyładowczym, który wytwarza światło w wymagającym sporego napięcia prądu procesie wyładowania, jakie powstaje pomiędzy dwiema elektrodami w środowisku mocno sprężonej mieszanki gazów szlachetnych, między innymi ksenonu. Tego rodzaju nowoczesne żarówki nie bazują na rtęci, a ich wytrzymałość na wstrząsy jest o wiele większa w porównaniu do popularnych halogenów. Specjalna konstrukcja oraz zastosowanie właściwej mieszanki gazowej sprawiają, że strumień, jaki emituje żarnik xenon D3S, jest wyraźniejszy, bielszy i bardziej skupiony. W porównaniu do zwykłej żarówki halogenowej żarnik xenon D3S pracuje do 10x dłużej. Specjalny system chłodzenia reflektorów ksenonowych chroni przed ich uszkodzeniem oraz przedwczesnym zużyciem. Technologia stworzona została specjalnie, by uniknąć efektów odbarwiania lamp i deformacji ich konstrukcji. Mniejsze ubytki ciepła ograniczają nagrzewanie się reflektorów, co znacznie ogranicza ryzyko ich uszkodzenia i konieczności ewentualnej wymiany.

Wybierając żarnik xenon, sprawdź jego oznaczenie. Żarówka D3S to ksenonowa lampa wyładowcza wyposażona w zapłonnik dedykowana do zastosowania w reflektorach soczewkowych. W światłach ksenonowych soczewki posiadają mechanizm automatycznego poziomowania regulujący wysokość padania wiązki w zależności od obciążenia pojazdu.

Żarówka ksenonowa D3S – oferta naszego sklepu

W naszym katalogu zgromadziliśmy różne odsłony żarówki D3S stanowiące propozycję asortymentową wielu znanych i cenionych marek. Z odpowiednim oświetleniem w Twoim samochodzie możesz podróżować bezpiecznie i komfortowo w najtrudniejszych warunkach. Światło najlepszych ksenonów sprawi, że pojazd będzie prezentował się wyjątkowo stylowo i nowocześnie. Jeśli reflektory Twojego auta przystosowane są do obsługi żarników D3S, koniecznie sprawdź sprawność i wydajność oferowanych przez nas produktów.

Żarniki D3S marki AMiO

Żarnik D3S AMiO Premium przeznaczony jest do oryginalnych reflektorów ksenonowych z soczewką. Zamiennik wykazuje dużą wytrzymałość na obciążenia dynamiczne. Wewnątrz solidnej kwarcowej szklanej bańki zastosowano wysokiej klasy mieszankę gazów, zapewniających optymalną wydajność wiązki. Żarówka ksenonowa D3S marki AMiO współpracuje z każdą fabrycznie stosowaną przetwornicą. Nowoczesna żarówka D3S pracuje wydajnie już przy napięciu 42V. Jasna wiązka światła o temperaturze barwowej 4300K to wyraźniej widziane szczegóły otoczenia i atrakcyjny wygląd. W ofercie posiadamy również żarówki emitujące strumień o temperaturze barwowej 6000K. Sprawdź również naszą ofertę produktów AMiO w zestawie z żarówkami LED W5W.

Żarówka D3S EinParts

Żarówka D3S EinParts Long Life to propozycja wyposażenia o bardzo długiej żywotności. Czyste białe światło o temperaturze barwowej 5000K zapewnia wyjątkowo estetyczny efekt. Homologowane żarniki świetnie sprawdzą się jako alternatywa dla oryginalnego wyposażenia.

Żarówka D3S Vision

Żarówka ksenonowa D3S marki Vision prezentuje idealną kompatybilność z oryginalną instalacją, dzięki czemu jej montaż jest łatwy, a eksploatacja efektywna. Żarówki D3S dostępne w wariantach o temperaturze barwowej 4300K oraz 5000K wykonane zostały z bardzo wytrzymałego hartowanego szkła kwarcowego. Całość konstrukcji podtrzymywana jest przez solidny metalowy stelaż, a wysokiej jakości mieszanka gazów odpowiada za wyjątkową wydajność świetlną elementów. Jeśli szukasz dobrych produktów zamiennych w rozsądnej cenie, wybierz żarówki D3S Vision.

Żarniki xenon D3S marki Osram

Żarnik D3S Osram Original Xenarc spełnia wysokie standardy jakościowe. Wysoka temperatura barwowa sprawia, że światło bardziej zbliżone do dziennego nie drażni wzroku, zapewniając jednocześnie rewelacyjny efekt stylistyczny. Intensywny strumień 3200lm zapewnia optymalną widoczność w nawet mniej sprzyjających warunkach. Wyraźna wiązka skutecznie oświetla drogę oraz najdrobniejsze szczegóły jej otoczenia, byś prowadził auto pewnie i komfortowo. Oryginalne części zamienne marki Osram to wybór zarówno kierowców, jak i najpopularniejszych producentów motoryzacyjnych.

Żarówka ksenonowa D3S Osram Night Breaker Laser Next Generation to atrakcyjna odsłona wyposażenia w wydajniejszym i bardziej spektakularnym wydaniu. Najjaśniejsza w ofercie marki żarówka D3S emituje o 200% jaśniejsze od przewidywanych standardów światło, zapewniając kierowcy komfort postrzegania drogi w większym o 250m zakresie. Żarnik oferuje czysty biały strumień zbliżony do laserowego, który pozwala szybciej zauważać ewentualne przeszkody oraz właściwie reagować w sytuacji zagrożenia. Parametry techniczne oraz standardowe rozwiązania podzespołów instalacyjnych gwarantują łatwe dopasowanie elementów do większości samochodów wyposażonych w oryginalne oświetlenie ksenonowe.

Żarnik xenon D3S Osram Xenarc Cool Blue Intense łączy doskonały stylowy design z funkcjonalnością wydajnego oświetlenia. Żarówka emituje kontrastujący strumień o temperaturze barwowej do 6000K. Precyzyjnie prowadzona wiązka zapewnia o 20% więcej światła na drodze oraz doskonałe wrażenia estetyczne. Nowoczesna technologia, solidna konstrukcja oraz specjalne wypełnienie zwiększają wydajność oświetlenia. Jego wyjątkowo niebieska barwa wyróżnia pojazd na drodze, realnie podnosząc poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Żarówki ksenonowe D3S marki Philips

Żarówka D3S Philips Vision to źródło światła, któremu zaufały miliony użytkowników na świecie. Stosowane w reflektorach głównych pojazdu żarniki emitują strumień o temperaturze barwowej 4400K, optymalizując zakres widoczności w stopniu zapewniającym wygodę i bezpieczeństwo podróżowania również w wymagających warunkach pogodowych i drogowych. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne marki Philips wpływają nie tylko na rewelacyjną wydajność oświetlenia, ale i przystosowanie parametrów świetlnych jednej lampy do tej, która nie została wymieniona. Już dziś postaw na najbardziej ekonomiczne rozwiązania firmy Philips.

Żarnik xenon D3S Philips White Vision emituje wiązkę ekstremalnie białego światła o temperaturze barwowej 5000K. Reflektory wyposażone w ten rodzaj akcesoriów doskonale rozpraszają mrok, zapewniając kierowcy idealną widoczność oraz dogodne warunki jazdy. Ta odsłona żarówek to kolejny krok w stronę unowocześniania technologii ksenonowej. Montując w swoim aucie żarówki D3S tej serii, otrzymujesz mocny strumień, wyraźny kontrast, lepsze odbicie wiązki od znajdujących się na drodze osób i przedmiotów, barwę światła zwiększającą koncentrację i czujność zwłaszcza w warunkach nocnych oraz pełną zgodność z wymogami i przepisami homologacyjnymi. Żarówka D3S White Vision jest też odporna na oddziaływanie niekorzystnych czynników, przez co mniej awaryjna i bardziej wydajna.

Żarnik D3S Philips X-tremeVision 2 generacji to element wyposażenia realizujący oczekiwania kierowców w zakresie precyzyjnej i wydajnej emisji wiązki. Lampy gwarantują o 150% lepszą widoczność, która pozwala szybciej dostrzec ewentualne przeszkody i reagować adekwatnie do sytuacji. Światło o bardziej przystosowanym do naturalnej wrażliwości barwowej oka ludzkiego składzie widmowym gwarantuje przyjemny odbiór i komfort podróżowania również na długich zazwyczaj męczących dystansach. Żarnik D3S X-tremeVision to nie tylko moc oświetlenia, ale i precyzja optyczna umożliwiająca emisje wiązki w ściśle określonym kierunku, bez przykrego efektu oślepiania innych kierowców. Długą żywotność żarówki zapewnia między innymi chroniąca przed promieniowaniem UV specjalnie zaprojektowana powłoka zastosowana na bańce z mocnego szkła kwarcowego. Marka Philips gwarantuje kierowcom dostęp do innowacyjnych technologii niezawodnych w codziennej eksploatacji.

Zgromadzone w naszym katalogu żarówki ksenonowe D3S to oferta produktów zróżnicowanych cenowo, o doskonałych parametrach i właściwościach świetlnych. Wybierz najlepsze lampy wyładowcze w jakości OEM lub zamienniki najpopularniejszych marek wyposażenia fabrycznego. Jeśli masz pytania dotyczące zastosowania poszczególnych akcesoriów, skontaktuj się z naszym konsultantem. Chętnie doradzimy i podpowiemy, co cechuje poszczególne żarówki D3S. Nasz asortyment dostępny jest w internetowym katalogu oraz w sklepie stacjonarnym w Katowicach. Zapraszamy na zakupy!

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij