Żarniki D3S VISION Limitless White 42V 35W (5500K, +50% więcej światła) + żarówki LED W5W

279,00
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: 86971 + 58929Kod producenta: 86971 + 58929Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw żarówek samochodowych, który zawiera żarniki D3S VISION Limitless White oraz żarówki LED W5W.

Żarniki D3S VISION Limitless White są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić optymalną widoczność podczas jazdy nocą. Mają barwę światła 5500K, co daje efekt białej, zimnej światła. Żarniki D3S VISION Limitless White mają maksymalny pobór mocy 35W i napięcie 42V, a ich typ to PK32d-5. Co ważne, posiadają homologację europejską, co oznacza, że spełniają odpowiednie normy bezpieczeństwa i jakości. Zaletą tych żarówek jest również zwiększenie o 50% ilości emitowanego światła w porównaniu do standardowych żarówek, co przekłada się na lepszą widoczność na drodze.

Dane techniczne żarówek D3S VISION Limitless White

  • Barwa światła: 5500K (biała zimna)
  • Maksymalny pobór mocy: 35W
  • Napięcie: 42V
  • Typ żarówki: PK32d-5
  • Posiadają homologację europejską
  • W zestawie znajdują się 2 sztuki

Żarówki LED W5W VISION T10 to kolejna część tego zestawu. Posiadają one 5 diod LED typu 5050 SMD, które zapewniają jasne światło o kolorze białym o temperaturze 6000K. Moduł Canbus, który jest w nich zastosowany, eliminuje problem błędu spalonej żarówki na komputerze w samochodzie. Mają niski pobór mocy - tylko 1.9W przy napięciu 12V. Dzięki kątowi świecenia 360 stopni, zapewniają one równomierne oświetlenie.

Zestaw zawiera 2 sztuki obu rodzajów żarówek, co pozwala na kompleksową wymianę oświetlenia w samochodzie.

Produkty wchodzące w skład zestawu można również zakupić oddzielnie:

W ofercie sklepu dwr.com.pl posiadamy szeroki asortyment żarników D3S.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.