Chemia samochodowa Boll

Powstała w 1993 roku marka Boll zajmuje się dystrybucją wyjątkowo dobrej jakości produktów do konserwacji podwozia, karoserii oraz profili zamkniętych samochodu. Szeroki wachlarz środków chemii samochodowej oraz dodatków lakierniczych przeznaczony jest zarówno do użytku amatorskiego, jak i profesjonalnego, wykorzystywanego w warsztatach i zakładach lakierniczych. Stale rozwijająca się oferta realizująca najwyższe standardy jakości i funkcjonalności oraz rzesze zadowolonych klientów zapewniły firmie znaczącą pozycję jednego z najważniejszych dystrybutorów polskiego rynku automotive.

Boll współpracuje tylko z najlepszymi producentami z Europy i świata tworzącymi akcesoria wpisujące się w indywidualne i zróżnicowane potrzeby klientów. Dobrze zorganizowane zaplecze techniczne gwarantuje stabilność, bezpieczeństwo i jakość usług na najwyższym poziomie. W bogatym asortymencie wydajnych i skutecznych produktów Boll dostępnych również w naszym sklepie internetowym znajdziemy między innymi lakiery do felg, zacisków, plastiku i zderzaków oraz termiczne farby antykorozyjne i podkładowe, szpachlówki, neutralizatory rdzy, pasty do polerowania, podkłady wypełniające, pędzle, taśmy lakiernicze oraz gąbki do polerowania.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.