Szpachlówka z włóknem szklanym BOLL 200g

Szpachlówka z włóknem szklanym BOLL 200g
10,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: BOLLNr produktu: C-0020071Kod producenta: 0020071 Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Szpachlówka z włóknem szklanym BOLL 200g oferuje szereg korzyści dla profesjonalistów zajmujących się blacharstwem samochodowym.

Odkryj nową jakość w naprawach karoserii pojazdów z szpachlówką z włóknem szklanym BOLL

  • Wypełnianie dużych ubytków: Dzięki swojej formule poliestrowej wzmocnionej mikro włóknem szklanym, szpachlówka doskonale nadaje się do skutecznego wypełniania nawet dużych ubytków w karoserii pojazdów.
  • Wzmacnianie osłabionych elementów: Szpachlówka z włóknem szklanym BOLL nie tylko wypełnia ubytki, ale także wzmacnia osłabione elementy karoserii, co przyczynia się do poprawy ich wytrzymałości i trwałości.
  • Elastyczność i wysoka wytrzymałość mechaniczna: Szpachlówka z włóknem szklanym BOLL charakteryzuje się dużą elastycznością, co umożliwia jego efektywne stosowanie nawet na powierzchniach podatnych na ruchy i naprężenia. Jednocześnie zachowuje bardzo wysoką wytrzymałość mechaniczną, co gwarantuje trwałe i solidne naprawy.
  • Uniwersalne zastosowanie: Szpachlówka z włóknem szklanym BOLL może być używana na różnych powierzchniach, co sprawia, że jest wszechstronnym narzędziem w warsztacie blacharskim. Bez względu na rodzaj karoserii czy rodzaj ubytku, produkt BOLL zapewnia profesjonalne rezultaty.
  • Łatwa identyfikacja: Dzięki charakterystycznemu zielonemu kolorowi, szpachlówka z włóknem szklanym BOLL jest łatwa do zidentyfikowania i może być wygodnie stosowana w procesie naprawy.

Szpachlówka z włóknem szklanym BOLL 200g to niezastąpione narzędzie dla specjalistów w blacharstwie samochodowym, które zapewnia skuteczne naprawy, trwałość i wszechstronne zastosowanie.

Szpachlówka z włóknem szklanym BOLL teraz dostępna w większych opakowaniach

Dzięki popularności i zaufaniu, jakim szpachlówka z włóknem szklanym BOLL cieszy się wśród profesjonalistów i pasjonatów motoryzacji, z radością ogłaszamy poszerzenie naszej oferty! Teraz możesz uzyskać jeszcze więcej wytrzymałości i elastyczności, wybierając szpachlówkę z włóknem szklanym BOLL w opakowaniach 600g i 1kg. Idealne do napraw karoserii samochodowych, większe opakowania gwarantują Ci jeszcze więcej możliwości i oszczędności.

Sprawdź już teraz w sklepie dwr.com.pl i podkreśl jakość Twoich napraw z BOLL!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.