Dodatkowe lusterka

Dodatkowe lusterka mają zastosowanie w wielu popularnych samochodach, w których te elementy fabrycznego wyposażenia są zbyt małe lub umieszczone zbyt blisko karoserii, tworząc obszar zwany martwym polem. Ta przestrzeń z boku auta, która wymyka się naszej obserwacji stanowi źródło wielu niebezpiecznych sytuacji drogowych, dlatego w pierwszej kolejności warto zadbać o prawidłowe ustawienie lusterek, a w razie konieczności zaopatrzyć się w ich dodatkowy zestaw.

Dodatkowe lusterka dostępne są na rynku akcesoriów samochodowych w kilku odsłonach. Jedną z nich są lusterka, które służą do ciągnięcia przyczep kempingowych. Sporych rozmiarów akcesoria przytwierdza się stelażem do auta oraz fabrycznego elementu. Innym typem produktów są lusterka montowane na samochodach do nauki jazdy. Niewielkie prostokątne lub półkoliste, instalowane na standardowych lusterkach zapewniają widoczność instruktorowi zajmującemu fotel obok kursanta. Ostatnim rodzajem są lustrzane dodatki naklejane na powierzchni istniejących lusterek. Jeśli uważasz, że dodatkowe lusterko ułatwi Ci prowadzenie pojazdu i pomoże uniknąć kontrowersyjnych zdarzeń na drodze, sprawdź naszą ofertę akcesoriów marki Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij