Żarówki H7

Wypełniona gazem z grupy halogenów żarówka H7 od dawna doskonale sprawdza się w różnych warunkach drogowych. Jednowłóknowe elementy charakteryzuje duża wydajność strumienia świetlnego o wartości 1500 lumenów i trwałość obliczona na okres od 330 do ok. 550 godzin pracy. Produkty o standardowych parametrach posiadają odpowiednie homologacje i dopuszczone są do użytku na drogach Unii Europejskiej. Obecna tendencja skupiona jest między innymi na podkręceniu mocy, optymalizacji konstrukcji żarnika oraz wypełnienia bańki żarówki gazem o wyższym ciśnieniu. Zabiegi te mają nie tylko podnieść standard eksploatacji akcesoriów, ale i umożliwić wprowadzenie ich w ulepszonej formie do użytku powszechnego na drogach publicznych.

Żarówki H7 wykorzystywane są w światłach mijania i drogowych. Dostępne na rynku różne serie produktów emitują światło o różnej temperaturze barwowej od ok. 3200 do 5500K. Przyjemna dla oka biała wiązka, jaką emituje żarówka H7, pozwala na dokładne odwzorowanie elementów przestrzeni oraz wyraźne postrzeganie jej szczegółów. Nowoczesne odsłony żarówek H7 o typie trzonka PX26d marek Osram, Philips, Bosch, AMiO, Farenheit, Tungsram, Vision czy Ring wykonane są z wysokiej jakości materiałów, w technologiach, które zapewniają im długą żywotność i pozwalają ograniczyć wydatki związane z częstą wymianą elementów.

Żarówka H7 – czym kierować się przy wyborze?

Przy zakupie nowych żarówek do samochodu najczęściej kierujemy się doświadczeniem, w związku z czym nasze wybory mogą z czasem stać się bardzo monotematyczne. Tymczasem na rynku akcesoriów samochodowych dostępnych jest wiele interesujących serii żarówek H7. Wśród najróżniejszych produktów bez problemu znajdziesz te, które spełnią Twoje oczekiwania zarówno pod względem ceny, jak i parametrów oraz istotnych aspektów jak intensywność i długość wiązki, a także barwa światła. Biorąc pod uwagę powyższe wyznaczniki, nie warto ograniczać się do najtańszych egzemplarzy. Jeśli zależy nam na jakości i trwałości wybierajmy atestowane żarówki H7 znanych i cenionych producentów.

Duże znaczenie dla jakości użytkowania, jaką charakteryzuje się żarówka H7, ma zastosowanie w niej specjalnych filtrów UV, które przedłużają żywotność reflektorów.

Żarówki H7 warto wymieniać parami. Tylko, gdy świecą z jednakową mocą zapewniają optymalną widoczność i możliwość dostrzegania przeszkód nawet w warunkach ograniczonej przejrzystości powietrza. Dzięki dostępnym w naszej ofercie zestawom, w których znajdują się dwie żarówki H7, dokonasz szybkiej i kompleksowej wymiany zużytych akcesoriów.

Żarówka H7 – serie dostępne w naszej ofercie

Posiadamy żarówki H7 renomowanych producentów, od rozwiązań standardowych, po innowacyjne technologicznie zapewniające lepszą widoczność oraz spektakularny efekt stylistyczny. Nasze żarówki H7 posiadają szereg udogodnień, dzięki którym każdy kierowca poczuje się na drodze pewnie i komfortowo. Proponujemy elementy o znacznie wydłużonym czasie pracy, przyjemnej dla oka barwie światła, mocy gwarantującej dostrzeżenie przeszkody nawet z dużej odległości, a także wyposażone w filtry chroniące reflektor i odbłyśnik przed uszkodzeniem. W bogatym asortymencie żarówek H7 każdy znajdzie coś dla siebie.

Żarówki H7 AMiO – niezawodne wsparcie w każdych warunkach

Żarówka H7 marki AMiO to wykonany ze szkła kwarcowego element oświetlenia doskonale spisujący się w różnych warunkach drogowych. Produkty posiadają niezbędne homologacje, a zastosowane w ich przypadku innowacje przekładają się na poprawę widoczności, rozjaśnienie wiązki świetlnej doskonale współgrającej z otoczeniem oraz poprawę bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

 • Żarówka H7 AMiO LumiTec Limited emituje o 130% więcej światła oraz o 40 metrów dłużą jego wiązkę od standardowych elementów. Doskonała jakość produktów idzie również w parze z przystępną ceną.
 • Żarówki H7 AMiO LumiTec SuperWhite wykonane zostały z odpowiednio koloryzowanego szkła kwarcowego, dzięki czemu temperatura barwowa emitowanego przez nie światła jest dość wysoka, a same elementy są o 120% bardziej skuteczne i wydajne.
 • Żarówki H7 AMiO Super White posiadają filtr UV zapobiegający matowieniu reflektorów, a dzięki jasnemu światłu zbliżonemu barwowo do fabrycznie montowanych ksenonów zwiększają koncentrację kierowcy podczas jazdy nocą i w niesprzyjających warunkach pogodowych.
 • Żarówki H7 AMiO LumiTec Silver to o 100% więcej światła, bielsza i znacznie wydłużona wiązka, która umożliwia szybsze i pewniejsze reakcje kierowców.

Żarówki H7 Bosch – doskonałe wzornictwo i najwyższa jakość oświetlania drogi

Żarówki H7 Bosch to jedne z najbardziej rozwiniętych technologicznie produktów dostępnych na rynku. Wyróżniają się wyjątkowo długą żywotnością oraz niezmienną intensywnością świecenia niezależnie od czasu i stopnia eksploatacji. Jasne światło, jakie emituje żarówka H7 Bosch to gwarancja bezpieczeństwa na drodze, w które warto zainwestować.

 • Żarówka H7 Bosch Pure Light doskonale zastąpi zużyty element w Twoim samochodzie, zapewniając najwyższy standard funkcjonalności i trwałości.
 • Żarówki H7 Bosch Gigalight Plus 120 emitują wyjątkowo długą białą wiązkę światła zapewniającą większy zasięg widzenia oraz wysoki komfort postrzegania otoczenia. Srebrna końcówka żarówki eliminuje efekt oślepienia oraz doskonale komponuje się z odbłyśnikiem reflektora.
 • Żarówki H7 Bosch Ultra White jako kolejna generacja serii Bosch Xenon Silver zapewniają wysoką moc świetlną i przyjemny dla oczu efekt wizualny dzięki zastosowaniu gazu ksenonowego oraz specjalnej powłoki pokrywającej fragment szklanej bańki.
 • Żarówki H7 Bosch Plus 90 generują skupioną wiązkę światła, zapewniając o 90% lepszy efekt oświetlania drogi. Barwa zbliżona do dziennej sprawia, że kierowca szybciej i lepiej identyfikuje ewentualne przeszkody. Żarówki doskonale komponują się z przezroczystymi reflektorami.

Żarówki H7 marki Tungsram

Żarówki H7 Tungsram to różne serie i odsłony technologiczne produktów o wysokim standardzie wykonania, doskonałych parametrach i ciekawym wzornictwie, które docenią nawet bardzo wymagający esteci. Żarówka H7 Tungsram jest produktem wydajnym i rewelacyjnie spisującym się w codziennych, różnych sytuacjach drogowych.

 • Żarówka H7 Tungsram generuje jasne, przyjemne dla oka światło, dzięki któremu bez problemu dostrzeżesz ewentualne przeszkody na drodze oraz w jej otoczeniu.
 • Żarówki H7 Tungsram Megalight Plus 50% emitują mocne białe światło, które nie oślepia innych kierowców, znacznie wydłuża pole widzenia oraz pozytywnie wpływa na koncentrację osoby prowadzącej pojazd. Stosowane w reflektorach głównych pojazdu żarówki H7 Tungsram wyposażone w filtr UV pomagają zachować je w dobrej kondycji na dłużej.
 • Żarówki H7 Tungsram Megalight Ultra w zależności od rodzaju wytwarzają o 90, 120, 130 lub 150 procent więcej światła w porównaniu do standardowych rozwiązań. Akcesoria wypełnione ksenonem charakteryzują się również wyjątkową trwałością oraz gwarantują spektakularny efekt stylistyczny w każdym reflektorze samochodowym.
 • Żarówki H7 Tungsram Sportlight to idealna barwa światła, zapewniająca doskonałe wrażenie wizualne oraz znacznie lepiej oświetloną drogę.
 • Żarówki Tungsram Sportlight Extreme emitują wyraźne światło o wysokiej temperaturze barwowej do 5000K oraz stylowy efekt porównywalny do tego uzyskiwanego przy zastosowaniu żarówek ksenonowych.

Żarówki H7 Osram – najlepsze rozwiązania dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy

Doskonałe zamienniki i oryginalne żarówki H7 marki Osram gwarantują jakość oświetlania drogi na najwyższym poziomie przy jednoczesnej trwałości obliczonej na intensywne użytkowanie uwzględniające działanie niekorzystnych czynników środowiska jak promieniowanie UV czy wzmożona wilgoć. Żarówka H7 Osram reprezentuje najwyższy standard wykonania oraz wzornictwo idealnie komponujące się z każdym rodzajem reflektorów.

 • Żarówka H7 Osram Original Line reprezentuje jakość OEM i jest jedną z najczęściej wybieranych spośród elementów oświetleniowych fabrycznego wyposażenia samochodów. Strumień świetlny 1500lm umożliwia kierowcy precyzyjne postrzeganie drogi i jej otoczenia.
 • Żarówki H7 Osram Night Breaker Silver to rozwiązanie doskonale sprawdzające się w różnych warunkach eksploatacji. Ta seria produktów zapewnia o 100% lepszą widoczność na drodze oraz o 130m większy zasięg pola widzenia w porównaniu z wyznaczonymi standardami.
 • Żarówki H7 Osram Cool Blue Boost gwarantują zwiększoną moc 80W, która zapobiega zaciemnianiu światła na drodze. Podkręcone parametry oraz o 50% lepsza widoczność doskonale wpisują się w zakres wykorzystania i przeznaczenia żarówek do jazdy Off Road.
 • Żarówki H7 Osram Cool Blue Intense emitują światło o mocy o 20% większej od standardów. Wiązka generowana przez produkty Osram tej serii do złudzenia przypomina niebieski efekt ksenonów. Mimo tak niestandardowemu wzornictwu żarówki są zgodne z normami ECE i dopuszczone do ruchu drogowego.
 • Żarówki H7 Osram Night Breaker Laser Next Generation świecą o 150% jaśniej niż przewidują to obecne standardy homologacyjne. Znacznie dłuższa wiązka świetlna umożliwia szybsze i bardziej precyzyjne reakcje kierowcy, a bielsza o 20% barwa gwarantuje bardzo stylowy i wysmakowany efekt wizualny.
 • Żarówki H7 Osram Truckstar Pro o parametrach umożliwiających zastosowanie ich w samochodach ciężarowych doskonale spisują się w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Są odporne na wstrząsy oraz trwałe i wydajne, co w przypadku ciężkiego sprzętu flotowego ma ogromne znaczenie i generuje spore korzyści.
 • Żarówki H7 Osram Ultra Life gwarantują cztery razy dłuższy czas użytkowania w porównaniu do określonych standardów. Optymalne parametry najlepiej sprawdzają się podczas eksploatacji na dobrze oświetlonych drogach lub podczas jazdy w ciągu dnia.
 • Żarówka H7 Osram X-Racer wykorzystywana w motocyklach zapewnia wysoki standard bezpieczeństwa oraz unikalny stylowy wygląd świateł. Produkty są niezwykle odporne na przeciążenia związane z charakterystycznym stylem eksploatacji zakładającym szybką jazdę oraz często zmieniającą się nawierzchnię.

Żarówki H7 Philips – akcesoria polecane przez ekspertów

Przystosowana do różnych okoliczności drogowych żarówka H7 Philips reprezentuje najwyższy standard funkcjonalności, precyzji wykonania, doboru materiałów oraz stylistyki śmiało wyprzedzającej obowiązujące standardy. Elementy oświetlenia różnych serii to inwestycja w bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Marka od lat obecna na rynku akcesoriów oświetlenia samochodowego wykorzystuje innowacyjne technologie, które doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, wyznaczając kierunek rozwoju branży z uwzględnieniem dzisiejszych przepisów homologacyjnych.

 • Żarówka H7 Philips BlueVision Moto to propozycja dla motocyklistów poszukujących doskonałej jakości w stylowej oprawie. Niezwykle jasne światło o temperaturze barwowej 4000K idealnie komponuje się z otoczeniem, ułatwiając postrzeganie jego szczegółów, a tym samym wpływając bezpośrednio na czas i jakość reakcji kierowcy, co w przypadku szybkiej jazdy na motocyklu jest niezwykle istotne.
 • Żarówka H7 Philips CityVision Moto przeznaczona dla motocyklistów poruszających się zazwyczaj po terenach miejskich. Pomarańczowa wiązka światła zapewnia o 40% lepszą widoczność oraz sprawia, że kierowcy motocykli są o wiele bardziej zauważalni przez innych użytkowników ruchu.
 • Żarówka H7 Philips RacingVision GT200 to podwyższona o 200% jakość oświetlania drogi typowa dla elementów wyposażenia samochodów wyścigowych dostępna w formie sprawdzającej się w codziennym użytkowaniu. Produkty o tak wysokim standardzie technologicznym zapewniają spektakularne wrażenia i większą przyjemność z jazdy.
 • Żarówka H7 Philips Vision emituje o 30% więcej światła w stosunku do obowiązujących standardów. Maksymalna moc oraz precyzyjne skupienie wiązki gwarantują doskonałe efekty oświetlania drogi i jej otoczenia.
 • Żarówka H7 Philips Vision Moto to znacznie większy zasięg pola widzenia oraz rozwiązanie gwarantujące oszczędną eksploatację przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa na drodze.
 • Żarówka H7 Philips WhiteVision Ultra to doskonały rodzaj oświetlenia zapewniający maksimum wydajności i wrażeń estetycznych. Wiązka światła o barwie 4200K odmieni wygląd pojazdu, nadając mu niepowtarzalnego charakteru.
 • Żarówka H7 Philips X-tremeVision Moto zapewnia kierowcom motocykli o 130% lepszą widoczność, a dzięki specjalnej budowie żarnika, mimo swojej mocy, nie przepala się często, stanowiąc rozwiązanie tyleż skuteczne, co oszczędne.
 • Żarówka H7 Philips X-tremeVision Pro150 wykorzystująca technologię szkła kwarcowego Diamond Precision emituje o 150% więcej jasnego i wyraźnego światła poprawiającego widoczność i postrzeganie drobnych przeszkód na drodze nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.
 • Żarówki H7 Philips DiamondVision reprezentują specjalną technologię powlekania zapewniającą spektakularne efekty stylistyczne oraz wysokiej mocy światło, które nie oślepia innych użytkowników ruchu. Szkło UV-Quartz jest wyjątkowo odporne na gwałtowne zmiany temperatur oraz wibracje. Materiał ten wykorzystany w żarówkach Philips pozwala na bezpieczne zoptymalizowanie potencjału ich działania.
 • Żarówki H7 Philips WhiteVision to efekt intensywnie białego światła wykorzystywanego w ruchu ulicznym bez obaw o konsekwencje. Produkty uzyskały certyfikat dopuszczający ECE jako całkowicie bezpieczne w użytkowaniu oraz zaprojektowane z myślą o długotrwałej eksploatacji.
 • Żarówki H7 Philips X-tremeVision G-force reprezentują wysoki standard technologiczny i wyznaczają kierunek rozwoju elementów oświetlenia samochodowego, emitując o 130% więcej światła o barwie znacznie bielszej od standardowej. Wyjątkowa moc generowanej wiązki nie skraca okresu eksploatacji elementów.
 • Żarówki H7 Philips LongLife EcoVision to rozwiązania przeznaczone na wyjątkowo długi okres eksploatacji, odporne na działanie promieniowania UV oraz zgodne ze standardami ECE.
 • Żarówki H7 Philips RacingVision to wykonane w technologii halogenowej elementy oświetlenia samochodu o dużej wydajności sprawdzającej się podczas nocnych przejażdżek. Trudne zimowe warunki drogowe oraz szybko zapadający zmrok to idealna pora na zastosowanie żarówek serii Philips.
 • Żarówki H7 Philips VisionPlus emitują o 60% więcej światła niż standardowe rozwiązania. Twarde szkło kwarcowe zapewnia maksymalną ochronę i odporność na nagłe zmiany temperatur oraz promienie UV.
 • Żarówki H7 Philips X-tremeVision zaprojektowane zostały z myślą o jeszcze większej wydajności, która pozwala na dostrzeganie przeszkód ze znacznej odległości i bezpieczne podróżowanie w trudnych warunkach ograniczonej przejrzystości powietrza.

Żarówki H7 marki Ring – wysoka jakość i doskonała stylistyka

Żarówki H7 marki Ring to jedne z najlepszych na rynku produktów, charakteryzujących się precyzyjnie skupioną wiązką światła, długością oraz mocą strumienia, dzięki którym wszelkie przeszkody na drodze widziane są już z daleka. Akcesoria z efektem ksenonów dopuszczone są do użytku i nie wymagają inwazyjnych ingerencji elektrycznych.

 • Żarówki H7 Ring Xenon emitują o 130% więcej światła w porównaniu z obowiązującymi standardami. Biały strumień zbliżony do światła dziennego ułatwia wyraźne postrzeganie i przyspieszone reakcje kierowcy eliminujące ryzyko wypadku.
 • Żarówki H7 Ring Xenon +150% Performance wyróżniają się na tle konkurencji doskonałą wydajnością i trwałością obliczoną na intensywną eksploatację. Długa wiązka światła gwarantuje komfort prowadzenia pojazdów po zmroku lub w warunkach ograniczonej widoczności. Spektakularne efekty zbliżone stylistycznie do tych uzyskiwanych dzięki ksenonom świetnie sprawdzają się w ruchu drogowym.

Żarówki H7 marki Vision

Wykorzystywane w przednim oświetleniu samochodu żarówki H7 marki Vision doskonale spisują się w codziennym użytkowaniu, w zmiennych warunkach drogowych, realizując wysoki standard trwałości i wydajności. Efekty ich działania można porównać do najlepszych serii produktów Philips czy Osram.

 • Żarówka H7 Vision oraz Vision Common to standardowe rozwiązania marki, które dzięki filtrom UV zapewniają reflektorom ochronę i wydłużoną żywotność. Produkty przeznaczone są do wykorzystania w samochodach osobowych i ciężarowych.
 • Żarówki H7 Vision Arctic White gwarantują o 90% więcej światła, o 20% bielszą jego wiązkę oraz o 30 metrów więcej dobrze oświetlonej drogi, dla lepszego postrzegania przeszkód i szybszych reakcji podczas prowadzenia auta.
 • Żarówki H7 Vision Limitless White świecą o 120% mocniej niż standardowe rozwiązania, generując wyjątkowo białe światło zapewniające szeroki zakres widoczności.

Żarówki H7 Farenheit

Marka Farenheit dostarcza swoim klientom wysokiej jakości elementy oświetlenia samochodowego, które w dużej mierze odpowiadają za bezpieczeństwo i komfort na drodze. Nowoczesne serie żarówek H7 marki Farenheit zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Polecamy zestawy dwóch żarówek, w które warto zaopatrzyć się zarówno przy codziennym użytkowaniu, jak i w dalekiej podróży.

Żarówki H7 Farenheit Super White Xenon dostępne są w trzech odsłonach produktów o mocy 55W, 100W oraz wykazujących 30% więcej skuteczności oświetlania drogi. Jasna, biała wiązka z niebieską poświatą zapewnia komfort postrzegania szczegółów otoczenia nawet w nocy oraz wyjątkowe wrażenia estetyczne.

Żarówka H7 w sklepie dwr.com.pl

Żarówka H7 to jeden z najpopularniejszych typów elementów świetlnych stosowany w głównych reflektorach pojazdu, dlatego postawiliśmy na bogactwo i różnorodność ich propozycji w naszym katalogu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach, skontaktuj się z konsultantami sklepu dwr.com.pl. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i fachowe doradztwo w zakresie doboru najlepszych akcesoriów. Wszystkich, którzy cenią kontakt osobisty, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Katowicach. Wysokiej jakości żarówki H7 realizują nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Produkty sprzedajemy pojedynczo lub w zestawach po dwie sztuki.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij