Żarówki H7 BOSCH Pure Light 12V 55W + żarówki W5W

35,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: BOSCHNr produktu: 2Z 1987301012 + W5WKod producenta: 2x 1987301012 + W5WGwarancja: 1 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki H7 BOSCH Pure Light 12V 55W to wysokiej jakości żarówki halogenowe, przeznaczone głównie do użytku w światłach drogowych oraz światłach mijania pojazdów. Każda żarówka ma moc znamionową 55 W i jest zaprojektowana do działania przy napięciu 12 V.

Charakteryzują się one długą żywotnością oraz utrzymaniem stałej intensywności świecenia przez cały okres eksploatacji. Dzięki linii Pure Light marki Bosch zapewniają one nie tylko jasność, ale również niezawodność.

Żarówki H7 BOSCH Pure Light - specyfikacja techniczna

Żarówki W5W VISION - specyfikacja techniczna

  • Producent: Vision
  • Liczba sztuk: 2 żarówki W5W VISION
  • Moc znamionowa: 5W
  • Napięcie: 12V
  • Rodzaj żarówki: W5W
  • Rodzaj gniazda: W2.1x9.5d

Odkryj szeroki wybór. Żarówki BOSCH Pure Light w różnych wersjach, w tym H1, H3, H4 i H7, w zestawach z żarówkami W5W

Żarówki BOSCH Pure Light są dostępne w różnych wersjach, w tym H1, H3, H4 i H7, w zestawach z żarówkami W5W. 

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.