Żarówki H3 BOSCH Pure Light 12V 55W + żarówki W5W

19,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: BOSCHNr produktu: 2X 1987301006 + W5WKod producenta: 2x 1987301006 + W5WGwarancja: 1 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki H3 BOSCH Pure Light 12V 55W, w zestawie z żarówkami W5W, to wysokiej jakości produkty dedykowane do użytku w światłach drogowych i światłach mijania pojazdów. Charakteryzują się one mocą znamionową 55 W i są przystosowane do pracy przy napięciu 12 V.

Marka Bosch jest znana z produkcji wysokiej jakości części motoryzacyjnych, a żarówki H3 BOSCH Pure Light są przykładem tego standardu. Zapewniają one długą żywotność oraz stałą intensywność świecenia przez cały okres eksploatacyjny, co przekłada się na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Żarówki H3 BOSCH Pure Light - specyfikacja techniczna

Żarówki W5W VISION - specyfikacja techniczna

  • Producent: Vision
  • Liczba sztuk: 2 żarówki W5W VISION
  • Moc znamionowa: 5W
  • Napięcie: 12V
  • Rodzaj żarówki: W5W
  • Rodzaj gniazda: W2.1x9.5d

Szeroki wybór oświetlenia samochodowego. Żarówki BOSCH Pure Light w różnych wersjach dostępne w sklepie dwr.com.pl, w zestawach z żarówkami W5W

Dostępność żarówek BOSCH Pure Light w sklepie dwr.com.pl obejmuje wersje H1, H3, H4 i H7, w zestawach z żarówkami W5W, co daje użytkownikom szeroki wybór dopasowania do ich konkretnych potrzeb i pojazdów.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.