Żarówki H3 BOSCH Pure Light 12V 55W (2 sztuki)

19,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: BOSCHNr produktu: 2X 1987301006Kod producenta: 2x 1987301006Gwarancja: 1 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki H3 BOSCH Pure Light to wysokiej jakości żarówki halogenowe, które znajdują zastosowanie głównie w światłach drogowych oraz światłach mijania pojazdów. Charakteryzują się one mocą znamionową 55 W i są dedykowane do pracy przy napięciu 12 V. Produkowane przez renomowanego producenta Bosch, żarówki Pure Light zapewniają nie tylko długą żywotność, ale także utrzymanie stałej intensywności świecenia przez cały okres użytkowania.

Żarówki H3 BOSCH Pure Light - specyfikacja techniczna

  • Producent: Bosch
  • Liczba sztuk: 2
  • Linia: Pure Light
  • Moc znamionowa: 55W
  • Napięcie: 12V
  • Rodzaj żarówki: H3
  • Rodzaj gniazda: PK22s

Różnorodność oświetlenia samochodowego. Żarówki BOSCH Pure Light w wielu wersjach, włącznie z H1, H4 i H7, dostępne w sklepie dwr.com.pl

Dodatkowo, warto zaznaczyć, że żarówki BOSCH Pure Light są dostępne w sklepie dwr.com.pl w różnych wersjach, w tym także jako H1, H4 i H7, co pozwala na dopasowanie do różnych rodzajów świateł w pojazdach.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.