Żarówki H27

Prowadzenie auta w trudnych warunkach atmosferycznych to dla wielu kierowców prawdziwe wyzwanie. Jednym z bardziej wymagających czynników wpływających na obniżenie komfortu jazdy jest mgła. Znajdujące się na wyposażeniu pojazdu światła przeciwmgielne wymagają zaopatrzenia w dobrej jakości wydajne żarówki. W reflektorach znajdujących się z przodu auta doskonale sprawdzą się żarówki H27. Tego typu halogeny znacznie poprawiają widoczność na drodze, zwiększając bezpieczeństwo wszystkich jej użytkowników.

W ofercie naszego sklepu posiadamy przeznaczone do pracy w niesprzyjających okolicznościach pogodowych żarówki H27 o mocy 27W przystosowane do napięcia 12V. W związku z częstym problemem uszkadzania lamp żarówki halogenowe wyposażone zostały w filtr UV zapobiegający matowieniu odbłyśnika oraz szkła reflektora i zapewniający mu znacznie dłuższą żywotność, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Jeśli potrzebujesz akcesoriów, które nie zawiodą Cię nawet w najtrudniejszej sytuacji, wypróbuj żarówki H27 stanowiące ważną część naszego bogatego asortymentu oświetlenia samochodowego.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij