Wczytuję dane...

Czujniki parkowania

Czujniki parkowania to uniwersalne zestawy pasujące do każdego pojazdu, który fabrycznie nie został wyposażony w tego typu urządzenie. W naszej ofercie znajdują się dwa zestawy urządzeń:

  • czujniki parkowania na tył pojazdu z czterema sensorami,
  • czujniki parkowania na tył i przód samochodu z ośmioma sensorami.

Emitowana przez sensory wiązka promieniowania elektromagnetycznego odbija się od przeszkody, a czas jej powrotu przeliczany jest na wartości metryczne. Odległość tą można odczytywać na wyświetlaczu LCD, jednocześnie kierowca słyszy sygnał dźwiękowy, którego częstotliwość rośnie wraz ze zbliżaniem się pojazdu do przeszkody.

Czujniki parkowania rozpoczynają sygnalizowanie w odległości 2,5 m od obiektu znajdującego się na drodze kolizyjnej, a 30 cm przed przeszkodą buzzer zaczyna wydawać alarmowy dźwięk ciągły.

Czujniki parkowania są łatwe w montażu, sensory można pomalować lakierem na kolor odpowiadający barwie karoserii. Zestawy występują w dwóch konfiguracjach:

  • z buzzerem i wyświetlaczem LCD,
  • tylko z buzzerem.

 

Czujniki parkowania samochodu oferowane w sklepie dwr.com.pl wyprodukowane zostały przez EINPARTS AUTOMOTIVE i AMIO. Produkty posiadają 12-miesięczną gwarancję.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów