Środki konserwujące

Konserwacja obejmuje wszelkie zabiegi mające na celu utrzymanie samochodu w nienagannym stanie zarówno technicznym, jak i wizualnym. Do przeprowadzania efektywnych regularnych i sporadycznych zabiegów niezbędne jest zastosowanie dobrej jakości, skutecznych i wydajnych środków konserwujących. Różne ich odsłony służą do zabezpieczania poszczególnych podzespołów mechanicznych pojazdu.

Posiadamy szeroki wybór preparatów konsekrujących między innymi środki do podwozia na pędzel tworzące elastyczną i jednocześnie bardzo odporną na uszkodzenia mechaniczne powłokę ochronną. Ciekawą propozycją są również produkty do konserwacji podwozia w sprayu na bazie bitumiczno - kauczukowej, preparaty konserwujące do profili zamkniętych karoserii produkowane na bazie wosku, środki do konserwacji karoserii w sprayu powstałe na bazie żywic syntetycznych, stosowane do ochrony progów, zderzaków i spoilerów, a także preparaty szybkoschnące nadające się do malowania różnymi rodzajami lakierów. Polecamy niezawodne środki konserwujące marek K2 i Boll, na które producenci udzielają 12-miesięcznej gwarancji.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij