Listwy dekoracyjne

Samochodowe listwy dekoracyjne to elastyczne, samoprzylepne elementy odporne na warunki atmosferyczne. Wielu kierowców wykorzystuje je w celu podniesienia standardów estetycznych pojazdu. Listwy mogą być mocowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz auta. Najczęściej pojawiają się na zderzakach, na bocznej części karoserii lub na drzwiach. Pamiętajmy jednak, że jedynie starannie zamontowany element dekoracyjny podniesie walory wizualne samochodu.

Listwy dekoracyjne występują w postaci taśm samoprzylepnych w różnych kolorach, o teksturze błyszczącej lub matowej. Spora ich grupa to bardzo efektowne akcesoria chromowane. Istnieją również listwy z efektem 3D, o przekroju wypukłym. Listwy dekoracyjne mogą mieć różną szerokość i długość. W naszym sklepie dysponujemy egzemplarzami o wymiarach 12mm x 5 m, 12mm x 8m, 6mm x 8m, 9mm x 8m, 6mm x 20m, 11mm x 5m, 18mm x 4m, 26mm x 5m, 35mm x 5m. Akcesoria dostępne są w kolorze srebrnym z efektem chromu oraz czarnym. Listwy dekoracyjne z naszej oferty są propozycją firmy Automax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij