Wczytuję dane...

Pady polerskie

Pady polerskie to propozycja dla wszystkich, którzy przykładają wagę do kwestii pielęgnacji samochodu. Są przyrządami służącymi do wygodnej aplikacji past polerskich, antyhologramowych oraz wosków odświeżających i zabezpieczających karoserię.

Pady polerskie są w stanie wykonać znacznie więcej zadań. Przyczyniają się do usuwania niewielkich rys, wygładzania i odświeżania powłoki. Dzięki swojej budowie - strukturze otwartokomórkowej - absorbują i stopniowo uwalniają środek polerski. Równomierna aplikacja bez smug jest dzięki nim bardzo łatwa.

Pady polerskie służą do prac wykończeniowych związanych z pielęgnacją karoserii. Mogą być używane do zabiegów na lakierach nowych lub starych - wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba regeneracji oraz przywrócenia utraconego połysku.

Pady polerskie występują w różnych stopniach twardości. Najtwardsze pady (heavy cut) służą do ścięcia wierzchniej warstwy i do nich stosuje się odpowiednie pasty gruboziarniste. Pady o średniej twardości (medium) stosowane są w kolejnych etapach procesu polerowania i do nich odpowiednie są pasty średnioziarniste. Najbardziej miękki pad poleski służy do ostatecznego wykańczania powierzchni (final finish).

 

W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w m.in. następujące pady:

  • ADBL Roller Soft Polish,
  • ADBL Roller Polish R 125 - R 150,
  • ADBL Roller One Step R 125 - R 150,
  • ADBL Roller Hard Cut  R 125,
  • ADBL Roller Finish R 150.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów