Wycieraczki szkieletowe ALCA

Wycieraczki szkieletowe Alca to bardzo popularna wśród kierowców odsłona elementów podstawowego wyposażenia pojazdów starszej generacji. Klasyczna przegubowa konstrukcja oparta na metalowym stelażu utrzymuje pióro we właściwym położeniu i odpowiednio dociska je do szyby. W dostępnych w naszej ofercie wycieraczkach serii Alca Special Graphite szkielet ten wykonany został z galwanizowanej i ocynkowanej stali, co daje gwarancję długiego ich użytkowania bez obaw o uszkodzenia spowodowane korozją.

Wycieraczki szkieletowe Alca zaopatrzone zostały w gumki wykonane z naturalnego kauczuku i pokryte warstwą grafitu chroniącego ich powierzchnię przed działaniem czynników atmosferycznych i mechanicznych. Ponadto zastosowana powłoka zapewnia piórom optymalny poślizg i doskonałe rezultaty pracy w zakresie zapewniania kierowcom właściwego poziomu widoczności. Wycieraczki szkieletowe Alca dostępne są w postaci czterech zaawansowanych profili dopasowanych do różnych rodzajów szyb i pojazdów. Akcesoria posiadają osiem równo rozmieszczonych punktów docisku i doskonale spełniają swoją funkcję w czasie obfitych opadów deszczu czy śniegu. W sklepie dwr.com.pl znajdziecie gotowe zestawy wycieraczek szkieletowych Alca dedykowanych do wielu marek i modeli samochodów.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Długość pióra
Rodzaj wycieraczki
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Producent
zamknij