Mieszadła do farb i lakierów

Mieszadła do farb i lakierów to akcesoria niezbędne podczas remontów, drobnych prac konserwacyjnych oraz innych tego typu działań. Przydają się zarówno w gospodarstwie domowym, jak i profesjonalnych warsztatach lakierniczych. Zazwyczaj w trakcie długiego okresu magazynowania farby gęstnieją w dolnej części pojemnika, w związku z czym przed użyciem wskazane jest ich dokładne wymieszanie. Najlepiej wykorzystać przeznaczone do tych celów przyrządy wykonane z drewna lub trwałego tworzywa sztucznego.

Mieszadła do farb i lakierów mają wygodną ergonomiczną formę, dzięki której łatwiej i szybciej rozmieszamy gęstą strukturę środka kryjącego. Niektóre akcesoria posiadają specjalne otwory pozwalające na dokładne rozprowadzenie farby w pojemniku lub odpowiednie połączenie jej z rozcieńczalnikiem. Płaskie zakończenia ułatwiają zbieranie lakieru z dna pojemnika. W ofercie naszego sklepu zaopatrzysz się w mieszadła do farb i lakierów marki Boll o długości ok. 20 oraz ok. 30 cm, na które producent udziela 12-miesięcznej gwarancji.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.