Pokrowce na motocykl

Pokrowce na motocykl mają za zadanie chronić nasz jednoślad przed wieloma niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi oraz mechanicznymi. Karoseria pojazdu oraz inne elementy wyposażenia narażone są na promieniowanie UV, deszcz, grad, śnieg, wiatr, spadające z drzew gałęzie, odchody ptaków, wilgotne powietrze, a także niejednokrotnie złośliwe lub niezamierzone działanie człowieka. Wszystkie te bodźce sprawiają, że lakier na motocyklu może wypłowieć lub zostać trwale uszkodzony, a metalowe podzespoły skorodują. W trosce o dobry stan techniczny swoich pojazdów motocykliści często decydują się na zakup ochronnych pokrowców.

Dobre pokrowce na motocykl wykonane są z wodoszczelnych materiałów, które osłonią pojazd nawet podczas ulewy. Tworzywa powinny być odporne na działanie wysokich i niskich temperatur oraz niekorzystny wpływ czynników mechanicznych. Pokrowce wyposażone w ściągacze pozwalają na idealne dopasowanie ich do kształtu i rozmiaru motocykla. Solidne szwy zapobiegają rozdzieraniu się materiału nawet podczas silnego wiatru. W asortymencie naszego sklepu posiadamy pokrowce na motocykl marek Carmotion i Automax w kilku rozmiarach.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij