Opaski zaciskowe

Opaski zaciskowe, czy też opaski kablowe, służą do spinania przewodów w wiązki. Są one prostymi i elastycznymi obejmami, które ułatwiają utrzymanie porządku w okablowaniu pojazdu oraz umożliwiają ukrycie nieestetycznych kabli w różnego rodzaju listwach i elementach maskujących. Wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego lub nylonu odpornego na skrajne temperatury oraz działanie substancji takich jak olej, tłuszcz, rozpuszczalnik czy alkohol opaski zaciskowe stanowią istotny element każdej instalacji elektrycznej, gwarantując trwałość i spójność estetycznych połączeń.

Akcesoria posiadają ząbkowany profil, który po przejściu przez głowicę zostaje trwale zaklinowany, a utworzona dzięki temu pętla nie luzuje się. Dodatkową zaletą jest fakt, iż opaski kablowe nie wymagają zastosowania żadnych innych narzędzi do stworzenia pewnego i stabilnego zacisku. Niektóre opaski zaciskowe posiadają uchwyty przylepne, które umożliwiają przytwierdzenie wiązek kabli elektrycznych do dowolnego podłoża. Oferujemy metalowe oraz wykonane z tworzywa sztucznego opaski zaciskowe w różnych rozmiarach i kolorach firmy AMiO oraz Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij