Sprzęt warsztatowy

Każda nawet niewielka przydomowa naprawa dowolnego urządzenia wymaga posiadania dobrej jakości sprzętu warsztatowego. W naszej ofercie asortymentowej posiadamy niezawodne narzędzia dla profesjonalnych mechaników samochodowych oraz amatorów lubiących od czasu do czasu pomajsterkować. Drobny sprzęt oraz wyspecjalizowane urządzenia, które znajdziecie w naszym katalogu, zapewnią sukces każdej zarówno drobnej, jak i bardziej wymagającej naprawy. W trosce o wygodę zakupów poszczególne akcesoria zgromadziliśmy w konkretnych podkategoriach. W grupie wysokiej jakości produktów zgromadziliśmy interfejsy diagnostyczne, kanistry, kompresory i pompki do kół, lampy warsztatowe, narzędzia warsztatowe, odzież ochronną, podnośniki, pompy i pompki do paliwa, prostowniki samochodowe, urządzenia pomiarowe oraz urządzenia rozruchowe.

Sprzęt warsztatowy oferowany w naszym sklepie pochodzi od uznanych na rynku motoryzacyjnym producentów krajowych i zagranicznych. Polecamy narzędzia gwarantujące skuteczną naprawę różnych podzespołów samochodu oraz akcesoria towarzyszące i ochronne marek Boll, Yato, Carmotion, AMiO czy Stanmot. Na niezawodny i praktyczny sprzęt warsztatowy dostawcy udzielają co najmniej 12-miesięcznej gwarancji.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij