Płyny do wspomagania

Układ wspomagania kierownicy ułatwia nie tylko sprawne manewrowanie, ale i wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo prowadzenia samochodu. Preparatami, które bezpośrednio wpływają na prawidłową pracę elementów układu hydraulicznego są płyny do wspomagania. Preparaty wspomagające i uszczelniające nieustannie przemieszczają się w przekładni kierowniczej pomiędzy pompą, zbiorniczkiem wyrównawczym oraz cylindrem ciśnieniowym. Płyny odpowiedzialne są za utrzymanie odpowiedniego ciśnienia w układzie oraz ochronę poszczególnych podzespołów przed zbyt szybkim zużyciem.

Oprócz systematycznej kontroli płynów do wspomagania, co jakiś czas warto pomyśleć o ich wymianie. Charakterystyczne dla preparatów właściwości chronią układ kierowniczy przed poważnymi awariami, ograniczając jednocześnie koszty ich ewentualnych napraw. W razie zdiagnozowania nieodpowiedniego poziomu płynu do wspomagania, należy go bezzwłocznie uzupełnić. Całkowita jego wymiana dokonywana jest zazwyczaj przy okazji demontażu i naprawy systemu. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w dobrej jakości płyny do wspomagania marki Prestone.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij