Kosmetyki samochodowe Tanner’s Preserve

Tanner’s Preserve to stosunkowo młoda amerykańska marka, która pewnie wkroczyła na rynek motoryzacyjny oraz artykułów tapicerskich, prezentując klientom wyjątkowo skuteczne, polecane przez ekspertów branży środki do czyszczenia i konserwacji wymagających powierzchni skórzanych. Najbardziej docenianymi produktami w asortymencie firmy są Leather Cleaner, czyli profesjonalny środek czyszczący i Leather Conditioner – preparat konserwujący i przywracający blask. Kosmetyki Tanner’s Preserve cieszą się sporym uznaniem zarówno wśród indywidualnych użytkowników, jak i producentów mebli i akcesoriów skórzanych. Testy jakościowe przeprowadzone przez posiadające wieloletnie doświadczenie w branży skórzanej przedsiębiorstwo Eagle Ottawa potwierdziły wysoki standard preparatów oraz zarekomendowały je jako skuteczne, wydajne i całkowicie bezpieczne dla powierzchni, na których są stosowane.

Doskonale skomponowane receptury oraz łagodne składniki odświeżające zapewniają rewelacyjne efekty i świetny wygląd powierzchni skórzanych, które dzięki powłoce ochronnej pozostają w dobrej kondycji na długo. Łatwy w użyciu preparat do usuwania zabrudzeń oraz środek do zabezpieczania tapicerki skórzanej marki Tanner’s Preserve znajdziecie w ofercie naszego sklepu.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.