Olej silnikowy 15W40

Olej silnikowy 15W40 opracowany został specjalnie do samochodów z większym przebiegiem zarówno nowej, jak i starszej generacji. Zalecany jest do jednostek napędowych o wysokich wymaganiach technicznych pod względem stałości i jakości powłoki filmu ochronnego. Ten typ mieszanki stosowany jest w szczególności w silnikach wysokoprężnych z przebiegiem powyżej 100 tys. km. Podstawowe właściwości oleju silnikowego 15W40 wynikają z wykorzystanej do jego wytworzenia bazy mineralnej, a także klasy lepkości.

Olej silnikowy 15W40 pomaga wydłużyć żywotność poszczególnych podzespołów jednostki napędowej, przywracając odpowiednią elastyczność uszczelnieniom i ograniczając ryzyko powstawania ewentualnych wycieków. Mieszanki tej grupy doskonale radzą sobie w temperaturach osiąganych przez większość silników samochodów osobowych. Ich efektywność spada nieco podczas dużych mrozów, dlatego eksperci zalecają wymianę tego typu specyfików zgodnie z przewidzianymi dla nich okresami żywotności. Polecamy wysokiej jakości oleje silnikowe 15W40 renomowanych producentów takich jak Elf, K2, Castrol, Lotos, Mobil, Qualitium i Total przystosowane do pracy w samochodach osobowych i dostawczych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij