Klucze płaskie i oczkowe

Klucze płaskie i oczkowe dostępne w wielu rozmiarach stanowią podstawowe wyposażenie warsztatu zarówno profesjonalnego mechanika, jak i majsterkowicza amatora. Wybierając odpowiednie akcesoria, warto zwrócić uwagę na jakość ich wykonania oraz producenta. Jeśli kupujemy klucze w zestawie, dość istotna będzie też ilość elementów. Tego typu narzędzia w większości są dwustronne, a każda ze stron to inny rozmiar klucza umożliwiającego odkręcanie śrub sześciokątnych o różnych wymiarach łbów.

Klucze płaskie i oczkowe występują w rozmiarach 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19, 20x22, 21x23, 24x27, 25x28 i 30x32 mm. Klucze o nietypowych rozmiarach, których często nie znajdziemy w zestawach, możemy dokupić oddzielnie. Klucze płaskie i oczkowe, jak sama nazwa wskazuje, mają najczęściej konstrukcję płaską, jednak niektóre egzemplarze mają nieco wygiętą formę, która ułatwia manewrowanie narzędziem w trudno dostępnych miejscach. Dużą podgrupę tego typu akcesoriów stanowią też klucze płasko - oczkowe, z jednej strony zakończone elementem płaskim, z drugiej oczkiem w tym samym rozmiarze. Oczko pozwala na objęcie łba śruby z każdej strony, co znacznie ułatwia jej odkręcenie i zapobiega ewentualnemu zniszczeniu nakrętki. Sprawdź naszą ofertę kluczy płaskich i oczkowych marki Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij