Zapachy i kosmetyki samochodowe Dr. Marcus

Dr. Marcus jest polską firmą o zasięgu międzynarodowym specjalizującą się w produkcji zapachów i kosmetyków samochodowych. Marka systematycznie rozwija swoją ofertę, dostosowując ją do aktualnie obowiązujących trendów motoryzacyjnych. Wysokiej jakości odświeżacze powietrza produkowane są w dwóch liniach Dr. Marcus i Senso i dystrybuowane na szeroką skalę w kraju i poza jego granicami. Współpraca z najlepszymi specjalistami branży oraz profesjonalne zaplecze techniczne i laboratoryjne wyróżniają markę na tle konkurencji.

W swojej ofercie Dr. Marcus posiada między innymi mleczka i płyny czyszczące, odświeżacze żelowe, popularne zawieszki, środki do pielęgnacji opon, preparaty do czyszczenia felg, spraye zapachowe oraz nakładki z płynem zapachowym na kratkę nawiewu. Bogata gama aromatów Dr. Marcus zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta. Ponadto pachnący klips, łezka czy flakonik nie tylko wprowadzą do wnętrza auta powiew świeżości, ale stanowić będą jego gustowną ozdobę. W naszym sklepie udostępniamy między innymi neutralizatory nieprzyjemnych woni, zapachy samochodowe w wielu rodzajach opakowań, odmrażacze do szyb oraz spraye do odświeżania powietrza.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.