Wczytuję dane...

Anteny dachowe

Wśród popularnych samochodowych anten dachowych rozróżniamy dwa podstawowe typy: "płetwa rekina" i anteny z masztem.

Anteny dachowe klasyczne, w warunkach jazdy po lesie lub wjazdu w niską bramę, mogą łatwo ulec uszkodzeniu. W nowoczesnych autach o opływowych, sportowych sylwetkach takie anteny odznaczają się nie tylko małą funkcjonalnością, ale również psują stylistykę pojazdu.

Anteny dachowe w kształcie płetwy rekina pozbawione są tych wad. Nowoczesny, opływowy kształt sprawia, że optycznie harmonizują z wyglądem wszystkich modeli aut. Mimo niewielkich rozmiarów posiadają doskonałą moc odbioru sygnału radiowego.

Anteny dachowe z masztem to nowoczesne konstrukcje z krótkim, położonym pod kątem 450 masztem o wysokości zaledwie 17 cm. Anteny te są odpowiednikiem "płetw rekina" w nieco bardziej tradycyjnym stylu.

W naszym sklepie posiadamy anteny dachowe różnych typów. Oto przykłady niektórych z nich:

  • anteny dachowe marki BLOW z masztem 17 cm zakończone gwintem typu RAKU 2, wyprodukowane przy pomocy technologii SMD, co zapewnia ich wysoką jakość i bezawaryjność,
  • anteny dachowe typu SHARK marki BLOW przeznaczone do odbioru sygnału AM/FM i zaopatrzone w złącze RAKU II. Posiadają wzmacniacz odbioru sygnału i zasilane są przez przewód antenowy.

 

W sklepie dwr.com.pl oferujemy nowoczesne anteny dachowe do wszystkich modeli samochodów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów