Anteny dachowe

Wśród popularnych samochodowych anten dachowych rozróżniamy akcesoria w kształcie płetwy rekina oraz anteny z masztem. Stosowanie klasycznych konstrukcji w niektórych warunkach może okazać się dość problematyczne. Podczas jazdy po lesie lub wjazdu w niską bramę mogą one ulec uszkodzeniu. W nowoczesnych autach o opływowych sylwetkach tego typu anteny są mało funkcjonalne i zaburzają efekt stylistyczny pojazdu. Dlatego też producenci często decydują się na fabryczne wyposażanie samochodów w bardziej adekwatny do ich wizerunku i efektywniejszy w eksploatacji typ anten.

Anteny dachowe w formie płetwy rekina doskonale harmonizują z wyglądem praktycznie wszystkich modeli aut, a mimo niewielkich rozmiarów wyróżnia je doskonała moc odbioru sygnału radiowego. Anteny dachowe z masztem to nowoczesne konstrukcje wyposażone w krótki, położony pod kątem 45 stopni maszt o wysokości zaledwie 17 cm. W przypadku tych elementów analogiczne do rekinich płetw parametry zaprezentowano w bardziej tradycyjnej odsłonie. W ofercie naszego sklepu znajdziecie niezawodne, przeznaczone do użytku we wszystkich modelach pojazdów anteny dachowe z masztem oraz płetwy rekina ze wzmacniaczem odbioru sygnału renomowanych producentów jak Carmotion, Blow czy Automax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij