Oleje silnikowe Lotos

Lotos to polskie przedsiębiorstwo skupiające spółki produkcyjne, handlowe i usługowe działające w branży poszukiwań, wydobycia i przetwórstwa ropy naftowej oraz szeroko zakrojonej dystrybucji produktów ropopochodnych. Jako jeden z największych dostawców benzyny w kraju koncern wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Jest też właścicielem jednej z najbardziej rozwiniętych technologicznie rafinerii na świecie, która znajduje się w Gdańsku. Sieć stacji paliw Lotos obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę. Nowoczesne punkty usługowe zlokalizowane są przy autostradach, drogach szybkiego ruchu oraz w wielu mniejszych i większych miejscowościach.

W ramach wielopłaszczyznowej działalności Lotos produkuje również doskonałe oleje silnikowe, preparaty dla rolnictwa oraz żeglugi, środki smarne dla przemysłu, produkty dla kolei oraz kosmetyki i płyny eksploatacyjne. Wszystkie wyroby marki Lotos są synonimem wysokiej jakości i niezawodności potwierdzonej licznymi certyfikatami, nagrodami i wyróżnieniami. W sklepie dwr.com.pl posiadamy różnorodną gamę olejów silnikowych Lotos serii Synthetic, Diesel, City i Traffic Pro.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.