Kosmetyki do pielęgnacji samochodu Turtle Wax

Turtle Wax to znana na całym świecie marka wysokiej jakości kosmetyków samochodowych. Firma jako pierwsza na świecie wyprodukowała i wprowadziła na rynek motoryzacyjny wosk samochodowy, którego formuła stała się punktem wyjścia dla dzisiejszych innowacyjnych tego typu rozwiązań. Dziś preparaty takie jak woski twarde, mleczka i pasty polerskie są domeną przedsiębiorstwa, choć w jego szerokiej ofercie produktowej znajdziemy również szampony do auta, środki do czyszczenia opon i plastików wewnętrznych i zewnętrznych, a także kosmetyki do czyszczenia tapicerki oraz regeneracji reflektorów. Preparaty Turtle Wax realizują najwyższe standardy skuteczności, odpowiadając na potrzeby zarówno amatorskiego, jak i profesjonalnego autodetailingu.

Kierowcy, którym zależy na wyjątkowych efektach pielęgnacji różnych powierzchni samochodu, mogą wybierać z bogatej gamy asortymentowej serii Turtle Wax Color Magic, Ice, Hybrid Solutions, a także preparatów przeznaczonych do zastosowania w sezonie zimowym. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy niewidzialną wycieraczkę linii Turtle Wax ClearVue Rain Repellent oraz zestaw do regeneracji reflektorów Turtle Wax Headlight Restorer Kit.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.